lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.

EXTERNÝ SPOLUPRACOVNÍK – EXPERT pre medicínske laboratóriáSlovenská národná akreditačná služba, Slovensko

EXTERNÝ SPOLUPRACOVNÍK – EXPERT pre medicínske laboratóriá

EXPERT pre medicínske laboratóriá

Pozícia: EXPERT pre medicínske laboratóriá
Miesto práce: Slovensko
Firma: Slovenská národná akreditačná služba

Hľadáme kolegov pre externú spoluprácu v oblasti akreditácie medicínskych laboratórií vo všetkých laboratórnych medicínskych odboroch.

 

Požiadavky:

Záujemcovia by mali mať absolvované VŠ štúdium so špecializačnou skúškou (atestačnou skúškou) v danom odbore, vo všeobecnosti min. 5 ročnú prax a skúsenosti v medicínskom laboratóriu, prípadne vedecko-výskumnej sfére.  Špecializácia (atestácia) v odbore je povinná (špecializácia: klinická biochémia, alebo laboratórna hematológia a trasfuziológia vítaná).

Záujemcov prosíme o zaslanie životopisu (v správe uviesť predmet „Externá spolupráca“). Následne Vás budeme kontaktovať. Externá spolupráca sa realizuje vždy po vzájomnej dohode SNAS a externistu. Vyplácaná je formou príkazných zmlúv. Zaškolenie a pravidelné školenia externých kolegov poskytujeme.

 

Kontaktná osoba pre bližšie informácie a zasielanie životopisov:

 
PhDr. Ivona Mesíková,PhD., manažér ľudských zdrojov SNAS
 

E-mail: ivona.mesikova@snas.sk

Tel.:     +421 904 660 050


Informácie:
Slovenská národná akreditačná služba
P.O. Box 74, Karloveská 63, 840 00 Bratislava 4
IČO: 30809673
DIČ / IČ DPH: SK2020815115
Tel.: +421 904 660 050
Web:
E-mail: ivona.mesikova@snas.sk

Chronické ochorenia

„Aj my, Lekari.sk, sme sa zapojili do kampane publikovanej spoločnosťou Mediaplanet na téma Chronické ochorenia, ktorá vyšla 25.3.2021. Môžete sa v nej dočítať o ochoreniach srdca, osteoporóze, hyperurikémii, diabetickej polyneuropatii či pľúcnej fibróze.