lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.

Hľadáme všeobecného lekára s atestáciouFalck SK a.s., Trnava

Hľadáme všeobecného lekára s atestáciou

Pozícia: Všeobecný lekár s atestáciou
Miesto práce: Trnava
Firma: Falck SK a.s.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• poskytuje komplexnú lekársku starostlivosť vo všeobecnej ambulancii pre dospelých
• spolupracuje s ostatnými lekármi pri diagnostických a terapeutických výkonoch
• poskytuje preventívne lekárske prehliadky v súvislosti s výkonom práce, v rámci pracovnej zdravotnej služby
• poskytuje neodkladnú zdravotnú starostlivosť
• zabezpečuje dodržiavanie platných vnútorných predpisov spoločnosti

Zamestnanecké výhody, benefity

• práca v stabilnej spoločnosti so silným zázemím a podporou medzinárodnej spoločnosti
• program zamestnaneckých benefitov

Informácie o výberovom konaní

Ak máte záujem o pracovnú ponuku a spĺňate požiadavky na zverejnenú pracovnú pozíciu, prosím pošlite nám svoj životopis.
V prípade veľkého počtu záujemcov si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných kandidátov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za pochopenie.

Tešíme sa na prípadné stretnutie s vami.

Zaslaním svojho CV nám dávate súhlas k spracovaniu vašich osobných údajov v internej personálnej databáze našej spoločnosti.

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore: Všeobecné lekárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• proklientsky prístup, príjemné vystupovanie

Vodičský preukaz

B

Plat:

2000€/brutto

Adresa spoločnosti

Falck Záchranná a.s.
Bačíkova 7
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Kupcová
E-mail: katarina.kupcova@falck.sk,

Tel: +421 903 554 250

Informácie:
Falck SK a.s.
Galvániho ul. 7/D, Bratislava
IČO: 44 571 747
DIČ / IČ DPH: 2022769727
Tel.: 02/208 68 624
Web:
E-mail: marta.majerova@falck.sk