lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.

Lekár INTERNISTA (interná medicína a geriatria)HRQ SK s. r. o., Banská Bystrica

Lekár INTERNISTA (interná medicína a geriatria)

Pozícia: Lekár INTERNISTA (interná medicína a geriatria)
Miesto práce: Banská Bystrica
Firma: HRQ SK s. r. o.

Nástup: ihneď
Miesto práce : Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru: TPP
Ponúkaný plat: 2 300 – 2 700€ brutto/ mes.

Náplň práce:
Hľadáte zaujímavú prácu? Máte atestáciu v odbore interná medicína/ geriatria? U nášho klienta na jednotke dlhodobej intenzívnej starostlivosti a oddelení dlhodobo chorých pacientov s intenzívnou rehabilitáciou máme voľné pracovné miesto - LEKÁR - INTERNISTA. Našim klientom je nemocnica so sídlom v Banskej Bystrici.
- Poskytovanie špecializovanej starostlivosti v rozsahu príslušnej špecializácie
- Samostatné vykonávanie diagnostickej a liečebnej starostlivosti v príslušnom odbore.

Výhody a benefity:
- práca v zázemí stabilnej spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie
- práca v modernom zariadení

Požiadavky na zamestnanca:
- Ukončené špecializačné štúdium v odbore interná medicína
- Atestácia v internej medicíne
- Prax v obore po atestácii
- Dobrá znalosť práce na počítači
- Pracovné nasadenie
- Záujem o odborný a osobnostný rast
- Pro-klientsky prístup

O spoločnosti:
Nemocnica so sídlom v Banskej Bystrici

Kontaktná osoba: Mgr. Monika Branišová
E-mail: monika.branisova@hrqgroup.com
Telefón: +421903414816

Informácie:
HRQ SK s. r. o.
Pribinova 25, 811 09 Bratislava
IČO: 46 245 332
DIČ / IČ DPH: 20 23 311 785
Tel.: +421903414816
Web: www.hrqgroup.com