lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.

Lekár Internista BALANCED HR s.r.o., Bánovce nad Bebravou, Zlaté Moravce, Levice, Bratislava

Lekár Internista

Pozícia: Lekár Internista
Miesto práce: Bánovce nad Bebravou, Zlaté Moravce, Levice, Bratislava
Firma: BALANCED HR s.r.o.

Miesto výkonu práce & iné informácie:

Miesto výkonu práce: Bánovce nad Bebravou, Zlaté Moravce, Levice, Bratislava

Druh pracovného pomeru: plný úväzok , skrátený úväzok

Termín možného nástupu: dohodou

Platové podmienky: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-  špecializovaná diagnostická a preventívno-liečebná činnosť vrátane konziliárnej činnosti a invazívnych zákrokov na internom oddelení a v odborných ambulanciách interného oddelenia,  - samostatné vykonávanie pohotovostných zdravotníckych služieb a odborné vedenie lekárov bez špecializácie a ďalších zdravotníckych pracovníkov, ktorí pracovnú pohotovosť vykonávajú,  - konziliárna činnosť,

-  vedenie zdravotnej dokumentácie pacientov.

Požadujeme:

-          Špecializácia v špecializačnom odbore vnútorné lekárstvo

-          Registrácia v Slovenskej lekárskej komore

-          Znalosť zdravotníckej legislatívy

Zamestnanecké výhody, benefity

-          príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie

-          možnosť osobného rozvoja a odborného rastu

-          systém zamestnaneckých výhod a benefitov

-          podpora aktivít sústavného vzdelávania

-          korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa Vzdelanie v odbore

všeobecné lekárstvo

Kontakt/Contact:

Miroslava Malecova, miroslava.malecova@balanced-hr.com, 0911 948 366

Balanced HR s.r.o, BCB, Mlynské Nivy 48, 821 09 Bratislava / Legionárska 3735/5, 911 01 Trenčín

Informácie:
BALANCED HR s.r.o.
Mlynské nivy 48 , 821 09 Bratislava
IČO: 47078171
DIČ / IČ DPH: SK2023728949
Tel.: 0911 948 366
Web:
E-mail: miroslava.malecova@balanced-hr.com