lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.

Lekár - pediaterCENTUM s. r. o., Bratislava - Podunajské Biskupice

Lekár - pediater

Všeobecný lekár pre deti a dorast

Pozícia: Všeobecný lekár pre deti a dorast
Miesto práce: Bratislava - Podunajské Biskupice
Firma: CENTUM s. r. o.

Termín nástupu: ihneď

Pracovný pomer: plný úväzok

Mzda: 1 400 - 1 800 EUR / mesačne

Náplň práce

Poskytovanie zdravotnej starostlivosti a zabezpečenie chodu ambulancie. Hlavnou náplňou práce lekára sú:
- diagnostika ochorení a terapia
- preventívne prehliadky
- novorodenecké návštevy
- preskripcia liekov
- odbery biologického materiálu, očkovanie
- evidencia zdravotných záznamov a práca so zdravotníckym softvérom

Zamestnanecké výhody, benefity
- práca v príjemnom zdravotnom stredisku s vidieckou atmosférou
- menší kolektív v zložení lekár - sestra
- zaškolenie od profesionála s 35 ročnou praxou
- možnosť získania atestácie v rámci ordinácie (jedná sa o odborné pracovisko)

Informácie o výberovom konaní
Pokiaľ Vás ponuka zaujala, prosíme, o zaslanie štruktúrovaného životopisu.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú kritéria pre danú pozíciu. Ďakujeme za zaslané životopisy.

Požiadavky na zamestnanca:
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Vzdelanie v odbore - všeobecný lekár alebo pediater s atestáciou
Prax: min. 3 roky

Ostatné znalosti
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Windows - základy

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie
- trpezlivosť
- nadšenie pre prácu s deťmi
- zodpovednosť

Informácie:
CENTUM s. r. o.
Učiteľská 22, Bratislava 821 06
IČO: 46137131
DIČ / IČ DPH: 2023302380
Tel.: 0907744419
Web:
E-mail: michal.hrasko@compania.sk

Prevencia diabetu, kardiovaskulárnych ochoreniach či pridružených ochoreniach spojených s diabetom

Aj my ako zdravotný web portál Lekari.sk sme sa zapojili do kampane Sv. deň diabetu, ktorá vyšla 14.11.