lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.


Mediclinic hľadá pediatrov do vybraných lokalít v rámci Českej republiky - mzda až 5 000 €MediClinic a.s. , Česká republika

Mediclinic hľadá pediatrov do vybraných lokalít v rámci Českej republiky - mzda až 5 000 €

Počet prezretí inzerátu: 82x

Lekár - pediater

Pozícia: Lekár - pediater
Miesto práce: Česká republika
Firma: MediClinic a.s.

Radi by ste pracovali u zamestnávateľa s viac ako 15 ročnou tradíciou? Do ordinácií Mediclinic hľadáme pediatrov do týchto lokalít:

·        Aš / Cheb (Karlovarský kraj) - mzda 5 000 EUR/mesiac
Meziměstí (Královéhradecký kraj)
Pacov a Pelhřimov (kraj Vysočina)
Konice (Olomoucký kraj)

Privítame ako skúsených lekárov s atestáciou PLDD/pediatria, tak aj lekárov v príprave (L1/L2). Máme bohaté skúsenosti s rezidenčnými miestami a predatestačným vzdelávaním, ktoré odborne garantujú naši školitelia. Pomoc a konzultácia pri práci od kolegov s dlhoročnou praxou sú u nás samozrejmosťou. Naše ambulancie nájdete takmer po celej Českej republike. Radi Vám poskytneme viac informácií na týchto kontaktoch:

Mgr. Vlastimil Král, tel.: +420 733 679 555, email: kariera@mediclinic.cz


Informácie:
MediClinic a.s.
Minská 84/97, 616 00 Brno Žabovřesky Česká republika
IČO: 27918335
DIČ / IČ DPH: CZ27918335
Tel.: +420 733 679 555
Web:
E-mail: vlastimil.kral@mediclinic.cz

Najvyšší výnos Dňa narcisov za 28 rokov

Napriek náročnej dobe a neľahkej spoločenskej atmosfére na Slovensku si tradičná zbierka Deň narcisov udržiava priaznivcov, ktorí prispeli spoločne najvyššou čiastkou za celú históriu jej konania. Z výnosu každoročne Liga proti rakovine realizuje bezplatné projekty pre onkologických pacientov a ich blízkych. Aj tento rok i vďaka výnosu zbierky prichádza LPR s novinkou pre pacientov a pokračuje tiež vo svojich aktivitách prevencie pred rakovinou.