lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.

Opatrovateľ/ka - Zariadenie pre seniorov - v prípade potreby možnosť ubytovaniaSÝKORKA n.o., Zariadenie pre seniorov SÝKORKA, Dolné Vestenice

Opatrovateľ/ka - Zariadenie pre seniorov - v prípade potreby možnosť ubytovania

Pozícia: Opatrovateľ/ka
Miesto práce: Zariadenie pre seniorov SÝKORKA, Dolné Vestenice
Firma: SÝKORKA n.o.

Miesto práce
Zariadenie pre seniorov SÝKORKA, Dolné Vestenice

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Termín nástupu
ihneď, priebežne

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
560,-€ + príplatky za nočné zmeny, víkendy, sviatky a nadčasy /priemerný plat opatrovateľky vrátane príplatkov v čistom cca 600 - 680,-€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce opatrovateľa/ľky:

-zabezpečuje sprevádzanie chorých pacientov na lekárske vyšetrenia, odborné lekárske vyšetrenia

-sprevádza ťažko pohyblivých klientov pri prechádzkach, pri pohybe v rámci zariadenia a pod.

-podľa zdravotného stavu vykonáva donášku jedla na izby klientov, pomáha im pri jedení a pití

-vykonáva obslužné a ďalšie práce – pomoc pri úkonoch sebaobsluhy /ranná a večrná toaleta, obliekani, vyzliekanie, presun na vozík , použitie WC, výmena plienok, celkový kúpeľ, umytie vlasov, holenie, manikúra/ polohovanie klientov

-upratovanie po jedle, odstraňovanie zvyškov jedla, dodržiavanie čistoty hygienických zariadení

-vykonáva prezliekanie postele, manipuluje s čstou aj špinavou blielizňov klientov

Informácie o pracovnej ponuke:
-hlavný pracovný pomer
-nepretržitý pracovný režim /práca na denné a nočné zmeny/

Výhody:
-možnosť nástupu ihneď
-v prípade potreby možnosť ubytovania
- pracovné oblečenie
- nové zariadenie -príjemné prostredie

Informácie o výberovom konaní
Ak máte záujem o oprácu – kontaktujte  priamo zamestnávateľa a dohodnite sa na osobnom stretnutí – môžete si pozrieť priamo Vaše budúce pracovisko.

Kontakt na zamestnávateľa - miesto výkonu práce
SÝKORKA n.o.
Domov pre seniorov Sýkorka
Dolné Vestenice

tel.: 0905 242 974
email.: domovseniorov@sykorka.sk
www.sykorka.sk
facebook: Domov seniorov Sýkorka

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Sykorka n.o. - nezisková organizácia, v zmysle zákona č. 448/2008 Z.z. o sociálnych službách poskytuje opatrovateľskú službu pre občanov, na riešenie ich nepriaznivej sociálnej situácie z dôvodu ťažkého zdravotného postihnutia, nepriaznivého zdravotného stavu alebo z dôvodu dovŕšenia dôchodkového veku.

Poskytuje profesionálnu opatrovateľskú službu pre občanov odkázaných na pomoc inej fyzickej osoby, pre seniorov, zdravotne, fyzicky a sociálne hendikepovaných klientov, ich rodiny a priateľov. Služba je založená na dôvernom a priateľskom vzťahu s ľudmi, ktorým pomáha uľahčiť a spríjemniť každý bežný deň života.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

zdravotnícke zameranie alebo opatrovateľský kurz v trvaní minimálne 220 hodín

Pozícia je vhodná pre absolventa - Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- schopnosť sociálneho kontaktu
- komunikatívnosť, empatia, istota
- schopnosť pracovať v tíme
- samostatnosť
- schopnosť prijať zodpovednosť
- praktické myslenie
- bezúhonnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslav Mlynár
Tel.: 0905 242 974
E-mail: domovseniorov@sykorka.sk

Informácie:
L.Novomeského 2671/3, 911 08 Trenčín 8
IČO: 45747296
DIČ / IČ DPH: 2120142827
Tel.: 0905 242 974
Web: www.sykorka.sk
E-mail: domovseniorov@sykorka.sk