lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.

Opatrovateľka/ zdravotná sestra s nemeckým jazykom pre opatrovanie 17- ročného dievčaťaTrescon Executive Search, s. r. o., Linz - Horné Rakúsko

Opatrovateľka/ zdravotná sestra s nemeckým jazykom pre opatrovanie 17- ročného dievčaťa

Pozícia: Opatrovateľka/ zdravotná sestra s nemeckým jazykom pre opatrovanie 17- ročného dievčaťa
Miesto práce: Linz - Horné Rakúsko
Firma: Trescon Executive Search, s. r. o.

Opatrovateľka/ zdravotná sestra s nemeckým jazykom pre 17- ročné dievča

Miesto výkonu práce: Linz - Horné Rakúsko

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- 24-hodinové opatrovanie 17- ročného dievčaťa s telesným (nie duševným) postihnutím (ochrnutie od krku smerom nadol) po dobu 14 dní v mesiaci

- dvíhanie je nutné, dievča sa pohybuje pomocou invalidného vozíka

- nevyžaduje sa vykonávanie domácich prác

Zamestnanecké výhody, benefity:

- bezplatné ubytovanie v peknom novom dome so záhradou v blízkosti mesta Linz (vlastná izba a kúpeľňa)

- bezplatné stravovanie v rodine

- preplácanie výdavkov na dopravu

- notebook s internetovým pripojením

- nevyžaduje sa vodičský preukaz

- fajčenie je povolené vonku

- možnosť práce na živnosť alebo TPP

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná:

Naším klientom je štvorčlenná rakúska rodina, ktorá hľadá pre svoju 17-ročnú ochrnutú dcéru milú zdravotnú sestru, resp. opatrovateľku na dlhodobé opatrovanie v podobe 14-dňových turnusov.

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

- ukončené SŠ vzdelanie

- aktívna znalosť nemeckého jazyka je podmienkou

Kontakt:

Mgr. Eva Drobná, PhD.

Tel.: 02/20 757 828

E-mail: eva.drobna@trescon.sk

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Váš životopis v NEMECKOM jazyku spolu s Vašou fotografiou .

Ďakujeme všetkým uchádzačom, kontaktovať budeme iba tých, ktorí najlepšie spĺňajú dané požiadavky.

Informácie:
Trescon Executive Search, s. r. o.
Štefanovičova 8, 811 04 Bratislava
IČO: 35890703
DIČ / IČ DPH: 2021851700
Tel.: +421 918 612 882
Web: www.trescon.sk