lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.

OrtopédFalck Healthcare, a.s., Bratislava

Ortopéd

Pozícia: Ortopéd
Miesto práce: Bratislava
Firma: Falck Healthcare, a.s.

Mieto výkonu práce: Bratislava

Druh pracovného pomeru : dohoda o pracovnej činnosti

Nástup: ASAP

Pracovná náplň:

·         Pod vedením riaditeľa polikliniky poskytovať ambulantnú zdravotnú starostlivosť v rozsahu získanej odbornej kvalifikácie – špecializácie v odbore ortopédia, v súlade s platnými právnymi predpismi, etickým kódexom zdravotníckeho pracovníka a s ohľadom na práva pacientov.

·         Samostatne vykonávať špecializovanú preventívnu, diagnostickú a liečebnú činnosť v príslušnom odbore.

·         Vykonávať vyšetrenia chorôb a porúch pohybového ústrojenstva za účelom ich včasnej diagnózy a liečby.

·         Vykonávať medikamentóznu liečbu, funkčnú terapiu a prevenciu porúch pohybového ústrojenstva.

·         Pravidelne vykonávať preventívne prehliadky u pacientov pracujúcich v rizikovom prostredí.

·         Indikovať liečebnú rehabilitáciu, vrátane fyzikálnej liečby (ambulantnú i kúpeľnú).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Atestácia v odbore ortopédia

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - mierne pokročilý
Microsoft Word - mierne pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti
• proklientsky prístup, príjemné vystupovanie

Informácie:
Falck Healthcare, a.s.
Galvániho ul. 7/D, Bratislava
IČO: 44 571 747
DIČ / IČ DPH: 2022769727
Tel.: 02/208 68 624
Web:
E-mail: marta.bohaciakova@falck.sk