lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.


Prijmeme všeobecného lekára pre deti a dorastMDclinic a.s., Púchov

Prijmeme všeobecného lekára pre deti a dorast

Pozícia: Všeobecný lekár pre deti a dorast - pediater
Miesto práce: Púchov
Firma: MDclinic a.s.

Do zabehnutej ambulancie pre deti a dorast hľadáme kolegu alebo kolegynku, na pozíciu lekára/lekárka, ktorého hlavnou náplňou práce bude najmä poskytovanie komplexnej lekárskej starostlivosti v odbore pediatria. Všeobecná starostlivosť o deti a dorast má ďalej v náplni práce všetko, čo súvisí s chorobou a zdravím v prostredí v ktorom dieťa a mladistvý žije. Pediater by mal mať poznatky z pediatrie, dorastového lekárstva a základné poznatky z rôznych špecializačných odborov. Svoje poznatky uplatní pri preventívnych, diagnostických, liečebných a rehabilitačných ochoreniach a stavoch u detí a mladistvích.
Ponúkame:
- úväzok prispôsobený Vaším potrebám
- možnosť zabezpečenia bývania
- koncoročný bonus
- príspevok na vzdelávanie
- zabezpečený pitný a kávičkový režim na pracovisku

V prípade, že Vás táto pracovná ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať: E-mail: kristina.kamenikova@mdclinic.sk, tel. číslo: 0904 499 714
Tešíme sa na prípadné stretnutie s Vami.
S pozdravom,
tím MDclinic a.s.
Informácie:
MDclinic a.s.
Radlinského 27, Bratislava
IČO: 44571747
DIČ / IČ DPH: 2022769727
Tel.: 0904499714
Web:
E-mail: kristina.kamenikova@mdclinic.sk

Radíme: Rakovina prostaty postihuje až 60 percent mužov nad 65 rokov

Handlová 5. decembra (TASR) - Rakovina prostaty postihuje až 60 percent mužov nad 65 rokov. Ochorenie začína nenápadne, no v 90 percentách prípadov je liečiteľné, ak je odhalené včas. Dôležitá je preto prevencia v podobe prehliadky u urológa.