lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.

Primár oddelenia medicíny drogových závislostíOdborný liečebný ústav psychiatrický n.o. Predná Hora, Č.126, 04901 Muráň, Banskobystrický kraj

Primár oddelenia medicíny drogových závislostí

Pozícia: Primár oddelenia medicíny drogových závislostí
Miesto práce: Č.126, 04901 Muráň, Banskobystrický kraj
Firma: Odborný liečebný ústav psychiatrický n.o. Predná Hora

Odborný liečebný ústav psychiatrický n.o. Predná Hora

Miesto práce - Č.126, 04901 Muráň, Banskobystrický kraj

Druh pracovného pomeru - plný úväzok

Termín nástupu - dohodou

Ponúkaný plat (brutto) - dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie, riadenie a koordinácia oddelení MDZ na úseku liečebno-preventívnej starostlivosti. Odborná špecializovaná diagnostická a preventívno-liečebná činnosť vrátane konziliárnej činnosti a invazívnych zákrokov na lôžkovom oddelení alebo v odbornej psychiatrickej ambulancii .

Zamestnanecké výhody, benefity - dohodou

Informácie o výberovom konaní

žiadosti so štruktúrovaným životopisom zasielať na adresu spoločnosti alebo e-mailom,
termín výberového konania spoločnosť oznámi písomne, prípadne e-mailom, telefonicky

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania - 30.6.2017

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore  - lekárska fakulta, špecializácia v odbore psychiatria

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti - liečba všetkých typov závislostí

Počet zamestnancov - 50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

OLÚP n.o. Predná Hora
Č.126
04901 Muráň

Kontakt

Kontaktná osoba: Dagmar Bírová
Tel.: 058/4866140,111
E-mail: dagmar.birova@olup-prednahora.sk

Informácie:
Muránska Huta 126, 04901 Muráň
IČO: 37954920
DIČ / IČ DPH: 2022037215
Tel.: 058/4866140,111
Web: http://www.olup-prednahora.sk
E-mail: dagmar.birova@olup-prednahora.sk