lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.

Zdravotná sestra pre gynekologickú ambulanciu-, Podunajské Biskupice, Bratislava

Zdravotná sestra pre gynekologickú ambulanciu

Počet prezretí inzerátu: 115x

Pozícia: zdravotná sestra, pôrodná asistentka, praktická sestra
Miesto práce: Podunajské Biskupice, Bratislava
Firma: -

Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
Termín nástupu: dohodou
Mzdové podmienky (brutto): 1 400 - 1 600 EUR/mesiac mzda v závislosti od úrovne vzdelania a pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- asistencia lekárovi pri starostlivosti o pacientov
- odbery biologického materiálu
- správa zdravotných záznamov
- evidencia a plánovanie pacientiek
- telefonická a emailová komunikácia s pacientkami
- administratívna podpora chodu novo otvorenej gynekologickej ambulancie

Zamestnanecké výhody, benefity
- práca len v pracovné dni (žiadne víkendy, sviatky ani nočné)
- možnosť 4 dňového pracovného týždňa
- školenia
- vzdelávanie
- firemné akcie

Informácie o výberovom konaní
Sme novootvorená gynekologická ambulancia poskytujúca zdravotnú starostlivosť pre ženy od 15 rokov. Zároveň poskytujeme nadštandardné služby pre tehotné pacientky.

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie v odbore
ambulantná starostlivosť, zdravotníctvo, , gynekológia
Jazykové znalosti
Slovenský jazyk - Expert (C2)
Ostatné znalosti
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Prax na pozícii/v oblasti
2
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
Osobnostné predpoklady a zručnosti
- Príjemné vystupovanie
- Zodpovedný prístup
- Tímový hráč

Inzerujúca spoločnosť
Stručná charakteristika spoločnosti
Poskytovateľ ambulantnej zdravotnej starostlivosti.

Kontaktujte nás prosím emailom: sohoxlk@gmail.com

Informácie:
E-mail: sohoxlk@gmail.com

ÚVZ: Búrky môžu pacientom s kardiovaskulárnym ochorením spôsobiť aj kolaps

Bratislava 9. júna (TASR) - Búrky môžu pacientom s kardiovaskulárnym ochorením spôsobiť búšenie srdca, dýchavičnosť, ...