lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.


Zubny lekar AB Dental sro, Nitra

Zubny lekar

Počet prezretí inzerátu: 120x

Zubny lekar

Pozícia: Zubny lekar
Miesto práce: Nitra
Firma: AB Dental sro

Zubna klinika v Nitre prijme do nasho timu zubneho lekara. " Doktor Cajka " klinika je vybavena spickovymi technologiami ( Stern Weber), 2D a 3D RTG, ktore pomozu nasim lekarom pri presnom a efektivnom vysetreni. Klinika ma zmluvu s vsetkymi zdravotnymi poistovnami. Zubny lekar ktoreho hladame by mal pri poskytovani stomatologickej starostlivosti vediet zabezpecit maximalny komfort a bezbolestnost pre pacienta. Verime ze  nasa klinika vie zubnemu lekarovi  vyjst  pri praci maximalne v ustrety a praca v nasom kolektive bude urcite sprijemni narocnu pracu zubneho lekara.
Informácie:
AB Dental sro
Mostna 68, Nitra 94901
IČO: 53764145
DIČ / IČ DPH: 2121489392
Tel.: +421907560386
Web: www.doktorcajka.sk
E-mail: doktorcajka@gmail.com

Najvyšší výnos Dňa narcisov za 28 rokov

Napriek náročnej dobe a neľahkej spoločenskej atmosfére na Slovensku si tradičná zbierka Deň narcisov udržiava priaznivcov, ktorí prispeli spoločne najvyššou čiastkou za celú históriu jej konania. Z výnosu každoročne Liga proti rakovine realizuje bezplatné projekty pre onkologických pacientov a ich blízkych. Aj tento rok i vďaka výnosu zbierky prichádza LPR s novinkou pre pacientov a pokračuje tiež vo svojich aktivitách prevencie pred rakovinou.