lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.


Zubný lekár MiradoDent, Banská Bystrica

Zubný lekár

Počet prezretí inzerátu: 96x

Pozícia: Zubný lekár
Miesto práce: Banská Bystrica
Firma: MiradoDent

Hľadáme nového doktora do nášho týmu mladých a šikovných profesionálov s túžbou vzdelávať sa a pracovať s tými najmodernejšími technológiami podľa nových trendov pri ošetrovaní pacienta. Výhody ktoré ponúkame osobitný prístup, odmeny, príspevky na školenia, príspevky na šport, každé 3mesiace teambuilding so stravou a programom na cely víkend, možnosť zakúpenia zariadení podľa výberu doktora priamo pre neho a oveľa viac.
Informácie:
MiradoDent
Radvanská 12, Banská Bystrica, 97405
IČO: 50087223
DIČ / IČ DPH: 2120168380
Tel.: 0918733851
Web:
E-mail: miradodent@gmail.com

Stačí desať sekúnd a zbaví vás mínusových dioptrií aj astigmatizmus. Laserová medicína napreduje rýchlosťou svetla.

Slovensko sa stalo prvou krajinou v našom regióne, v ktorej bol v júli 2022 nainštalovaný v súčasnosti najmodernejší a najrýchlejší femtosekundový laser, aký je dnes dostupný – VISUMAX 800. Pre pacienta sa čas pod laserom skrátil len na päť až desať sekúnd. Navyše sa vďaka nemu zlepšuje dostupnosť laserových operácií aj pri tých refrakčných chybách, pri ktorých to doposiaľ nebolo na základe výsledkov vstupných vyšetrení odporúčané. Ako sme sa dostali až sem?