lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.


Sprevádzkoval sa odborný web DEZINFEKCE.sk na podporu boja proti koronavíru Dezinfekcie radu STÉRIDINE inaktivujú široký rad patogénov a pritom nepoškodzujú životné prostredie.

authorLekari.sk dateVloženie/úprava Sobota, 23.10.2021 Zobrazené: 850403x categoryZaujímavosti
Lekarne.sk

Dezinfekcie radu STÉRIDINE inaktivujú široký rad patogénov a pritom nepoškodzujú životné prostredie.


Dezinfekčné prostriedky STÉRIDINE spĺňajú najnáročnejšie kritériá a preto ich odporúčame zvlášť citlivým ľuďom, ktorí trpia najrôznejšími alergiami a inými nežiaducimi reakciami.


Dezinfekcia a dezinfekčné prostriedky nielen v čase koronavírusu


Pokročilé zdravotníckej technológie oceníme najmä v súčasnej dobe Koronavirové pandémie. Potreba pravidelné dezinfekcie plôch by ešte pred časom znamenala významné zhoršenie alergických ťažkostí pre ľudí s citlivou pokožkou. V súčasnosti však máme k dispozícii oveľa šetrnejšiu dezinfekciu, ktorá nekompromisne zlikviduje všetky baktérie a vírusy, pritom je však šetrná aj k jemnej a citlivej pokožke alergikov a detí.


Kvalitné Dezinfekcie expedujeme na Slovensko


Dezinfekčné prostriedky expedujeme na Slovenskoprostredníctvom Českej a Slovenskej pošty. Ide o kvalitné dezinfekcie radu STÉRIDINE, ktoré sú hypoalergénne voči personálu a pacientom, a pritom nekompromisné k patogénnym mikroorganizmom, a vyhovujú najnovším predpisom EÚ. Okrem iného u nás nájdete katalóg dezinfekcií a manuál, ako sa chrániť pred koronavírusom.
ZDROJ: www.desinfekce.sk

Štítky :

Ako posilniť imunitu?Je to jednoduchšie, ako by ste si mysleli!

Imunita je pre každého človeka mimoriadne dôležitá. Pri jej nedostatku sa totiž zvyšuje riziko vzniku ochorení rôzneho druhu. Ak túžite mať imunitu neustále posilnenú, prihliadajte na tieto tipy!