lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.

MUDr. Ján Ballx Psychiater

  • odporuč lekára na sociálnej sieti:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
MUDr.. Ján  Ballx

Železničiarska 4
81104 Bratislava
Telefón: 02/54430395
Mobil: 02/54430395
Web: www.psychoterapia.sk
E-mail: kontakt na lekára

 

Poskytovateľ

Historicky sme prvá špecializovaná ambulancia svojho druhu na Slovensku a popredná odbornými skúsenosťami a poznatkami. Zameriavame sa na nadštandardnú psychologickú a psychiatrickú starostlivosť, psychoterapiu a odborné konzultácie.


Náš prístup ku klientom i pacientom je vysoko individuálny. Rešpektujeme vnútorné psychologické zdroje, jedinečnosť a výnimočnosť každého človeka. 


Poskytovaná služba

* klinické konzultácie - Vašich otázok v oblasti psychológia, psychoterapia alebo psychiatria. Psychických alebo psychosomatických ťažkostí. Zrozumiteľné vysvetlenie príznakov psychologického problému alebo psychickej poruchy, zváženie a rozbor možných psychologických alebo iných medicínskych príčin.

Objasnenie dostupných liečebných postupov, kompetencií psychiatra alebo psychológa. Názorný popis v čom spočíva psychoterapia, psychiatrická liečba liekmi alebo úprava životosprávy.


* psychiatrické vyšetrenie - Na základe podrobného rozhovoru, dostupnej dokumentácie a pomocných vyšetrení vypracujeme odborný nález s diagnostickým rozborom, diagnózou a návrhom liečby - často kombinácie viacerých psychologických alebo farmakologických postupov s dôrazom na starostlivé zváženie pomeru efektu a rizika nežiadúcich účinkov.


* dispenzárna starostlivosť - Opakované kontroly s posúdením vývoja duševného stavu, psychologických ťažkostí a psychických príznakov. Krátkodobá psychoterapia zameraná na aktuálny problém. Dlhodobé sledovanie priebehu liečby.


* dlhodobá psychoterapia - Pravidelné aspoň raz týždenné psychoterapeutické sedenia, obvykle trvajúce 45 minút. Dĺžka terapie je najmenej niekoľko mesiacov a najviac aj niekoľko rokov podľa typu problému a zamerania na rozsah psychologickej zmeny. Obvykle je kratšia u klientov s dobre definovanou problematikou a dlhšia u klientov a pacientov zameraných na zmenu širšieho rozsahu, dlhodobých vzorcov fungovania a rozvoj osobnosti alebo liečbu poruchy osobnosti.


Môžete nás kontaktovať zanechaním hlasového odkazu na záznamníku na telefónnom čísle 02 5443 0395 alebo aj emailom na mail@psychoterapia.sk .


Cenník služieb nájdete na našej webovej stránke www.psychoterapia.sk.

 

Ordinačné hodiny

Deň v týždniČas
Pondelok 9:00-18:00 - len objednaní pacienti
Utorok 9:00-18:00 - len objednaní pacienti
Streda 9:00-18:00 - len objednaní pacienti
Štvrtok 9:00-18:00 - len objednaní pacienti
Piatok 9:00-18:00 - len objednaní pacienti
Sobota
Nedeľa

Lekárne v blízkosti lekára MUDr. Ján Ballx

Kontaktný formulár

* Meno a priezvisko:
* Telefón:
* E-mail:
* Správa pre lekára:
Polia označené * sú povinné. Správa bude doručená do profilovej karty lekára.

Ochrana osobných údajov.

Účelom spracovania osobných údajov spoločnosťou EURONET SK s.r.o. je vytvorenie profilu pre potrebu používania služieb na portáloch Klub.lekari.sk, Lekari.sk a Lekarne.sk. Viac o ochrane osobných údajov sa dozviete TU.

Potvrdzujem, že mám minimálne 18 rokov.

Súhlasím s tým, aby spoločnosť EURONET SK s.r.o., spracúvala moje osobné údaje za účelom registrácie na portáloch uvedenej spoločnosti, hlavne na Klub.Lekari.sk, Lekari.sk a Lekarne.sk, ktorá umožňuje využívať služby týchto portálov. Ochranu osobných údajov a Etický kódex som si prečítal(a) a súhlasím s ním.

Súhlasím s používaním mojej e-mailovej adresy spoločnosťou EURONET SK s.r.o., na zasielanie komerčných e-mailov.

Súhlas udeľujem na obdobie trvania zmluvného vzťahu a som si vedomý/á, že ich môžem kedykoľvek odvolať.

MUDr. Ján Ballx na mape

Trápi vás únava, nízke libido či depresie? Zvýšte svoj testosterón!

Skúste to pomocou týchto troch overených tipov.