lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.


PhDr. Katarína Kubašovská Klinický a dopravný psychológ

Štatistika návštevnosti profilu lekára PhDr. Katarína Kubašovská :
2024-04 : 89x
2024-03 : 177x

  • odporuč lekára na sociálnej sieti:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
PhDr.. Katarína Kubašovská

Letná 40
040 01 Košice
Mobil: 0905 181 825
Web: www.psychologiakosice.sk
E-mail: kontakt na lekára

CERTIFIKOVANÉ PRACOVISKO DOPRAVNEJ PSYCHOLÓGIE, KLINICKEJ PSYCHOLÓGIE A PSYCHOTERAPIE.

DOPRAVNÁ PSYCHOLÓGIA: Psychologické vyšetrenia na posúdenie psychickej spôsobilosti na vedenie motorového vozidla.Psychologické odborné poradenstvo pre vodičov podľa zákona č.8/2009Z.z.

KLINICKÁ PSYCHOLÓGIA

PSYCHOTERAPIA: Vo svojej psychoterapeutickej praxi sa venujem najmä dlhodobej hlbinne orientovanej individuálnej psychoterapii . Jej zameraním je  hľadanie prekážok a úskalí, ktoré mohli stáť na ceste formovania osobnosti a ktoré mohli v procese vývoja vyústiť do terajších symptómov či už v podobe psychosomatických ťažkostí, vzťahových problémov, problémov so sebahodnotením, presadením sa, sociálnych a iných úzkostných stavov, depresií apod.
V rámci krátkodobej terapie  poskytujem podpornú terapiu v krízových situáciách, pri stavoch vyvolaných  záťažovou situáciou a všeobecne problémoch ktoré nám prináša náš každodenný život.

 

 

Ordinačné hodiny

Deň v týždniČas
Pondelok podľa objednania
Utorok podľa objednania
Streda podľa objednania
Štvrtok podľa objednania
Piatok podľa objednania
Sobota
Nedeľa

Lekárne v blízkosti lekára PhDr. Katarína Kubašovská

PhDr. Katarína Kubašovská na mape

Zľava 10% na vozidlá Škoda pre lekárov a zdravotníckych profesionálov

Práca lekárov, sestier, lekárnikov a ďalších zdravotníckych profesionálov nie je len povolanie, je to poslanie. Spoločnosť IMPA si váži prácu celého zdravotníckeho personálu. Ich oddanosť a neustálu snahu prinášať výnimočnú zdravotnú starostlivosť si ctí, a preto im prináša špeciálnu ponuku.