lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.


Kúpele Nový SmokovecNový Smokovec 30, 062 01 Starý Smokovec – Vysoké Tatry

Popis

KÚPELE NOVÝ SMOKOVEC, a. s. patria k najznámejším klimatickým kúpeľom na Slovensku. Sú situované v centre Vysokých Tatier, pod Slavkovským štítom v nadmorskej výške 1018 m.n.m.
Celý multifunkčný komplex sa nachádza v mestskej časti Nový Smokovec. Táto centrálna poloha robí z našich kúpeľov východzie body na turistiku, lyžovačku ale i pokojné prechádzky po smokoveckom korze a kúpeľných chodníčkoch.
Naša lokalita je bezkonkurenčne najideálnejšou voľbou na liečbu dýchacích ciest, postcovidových syndrómov, stavov po operácií štítnej žľazy, duševných chorôb, ale i chorôb z povolania.
Celý areál kúpeľov tvoria štyri hotely (Palace***, Branisko***, Palace Grand 1***+, Palace Grand 2****), RELAX zóna s bazénom a wellness centrum, kongresové centrum s kapacitou 350 miest, svadobná sála, reštaurácia Svišť a dva denné bary.
https://www.kupelens.sk/

Adresa a kontakt kúpeľov

Nový Smokovec 30, 062 01 Starý Smokovec – Vysoké Tatry
Telefón: +421 918 772 896
Web: www.kupelens.sk
E-mail: recepcia@kupelens.sk

Sprevádzkoval sa nový odborný web www.ZdravotnaTechnika.sk

Spoločnosť KRÁSNÝ – zdravotnická technika s.r.o. spustila nový odborný web ZdravotnaTechnika.sk, ktorý sa špecializuje na zdravotnícke prístroje, rehabilitačné prístroje a kozmetické prístroje. Naša spoločnosť dodáva lekárske prístroje okrem ČR aj na Slovensko.