lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.

MUDr. Dalibor Kurek Ortopéd

  • odporuč lekára na sociálnej sieti:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
MUDr.. Dalibor Kurek

Pri železnici 1737
03301 Liptovský Hrádok
Mobil: 0907/044030
E-mail: kontakt na lekára

- Diagnostika a liečba chorôb pohybového ústrojenstva. - Diagnostika a liečba športového traumatizmu. - Konzultácie a poradenská činnosť. - Operačná liečba v špecializovanom zariadení jednodňovej chirurgie: *artroskopie kolena, ramena, členku ,lakťa *stabilizačné operácie kĺbov *výkony na šlachách *korekcie deformity prstov na nohách -Alternatívne liečebné metódy: *ACP -liečba koncentrovanou plazmou z vlastnej krvi *Fyziologická regulačná medicína - kolagénové injekcie. *Kozmetická medicína: *Korekcia vrások výplňovými materiálmi /kyselina hyalurónová / PRINCESS *Korekcie pier *Mesoterapia - revitalizačná liečba pleti *Lipolýza -enzymatické lokálne rozpúšťanie tuku infiltrovaným sérom, *Odstraňovanie celulitidy

Ordinačné hodiny

Deň v týždniČas
Pondelok 7:00 - 15:30
Utorok 7:00 - 15:30
Streda 7:00 - 15:30
Štvrtok Zákrokový deň
Piatok 7:00 - 15:30
Sobota
Nedeľa

Lekárne v blízkosti lekára MUDr. Dalibor Kurek

MUDr. Dalibor Kurek na mape

Štatistika návštevnosti profilu lekára MUDr. Dalibor Kurek :
[2020-08 : 63x]
[2020-07 : 462x]

Súkromné zdravotnícke centrum HIPPOKRATES - 25 ročná tradícia v liečbe neurologických ochorení

Príbeh Súkromného zdravotníckeho centra Hippokrates sa začal písať v roku 1995, keď zakladateľ a medicínsky riaditeľ MUDr. Karol Točík, PhD. opustil prácu klinického neurológa na bratislavských Kramároch a založil úplne prvé súkromné zdravotnícke centrum konvenčnej medicíny na Slovensku.