lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.


MUDr. Dalibor Kurek Ortopéd

  • odporuč lekára na sociálnej sieti:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
MUDr.. Dalibor Kurek

Pri železnici 1737
03301 Liptovský Hrádok
Mobil: 0907/044030
E-mail: kontakt na lekára

- Diagnostika a liečba chorôb pohybového ústrojenstva. - Diagnostika a liečba športového traumatizmu. - Konzultácie a poradenská činnosť. - Operačná liečba v špecializovanom zariadení jednodňovej chirurgie: *artroskopie kolena, ramena, členku ,lakťa *stabilizačné operácie kĺbov *výkony na šlachách *korekcie deformity prstov na nohách -Alternatívne liečebné metódy: *ACP -liečba koncentrovanou plazmou z vlastnej krvi *Fyziologická regulačná medicína - kolagénové injekcie. *Kozmetická medicína: *Korekcia vrások výplňovými materiálmi /kyselina hyalurónová / PRINCESS *Korekcie pier *Mesoterapia - revitalizačná liečba pleti *Lipolýza -enzymatické lokálne rozpúšťanie tuku infiltrovaným sérom, *Odstraňovanie celulitidy

Ordinačné hodiny

Deň v týždniČas
Pondelok 7:00 - 15:30
Utorok 7:00 - 15:30
Streda 7:00 - 15:30
Štvrtok Zákrokový deň
Piatok 7:00 - 15:30
Sobota
Nedeľa

Lekárne v blízkosti lekára MUDr. Dalibor Kurek

MUDr. Dalibor Kurek na mape

Štatistika návštevnosti profilu lekára MUDr. Dalibor Kurek :
[2021-09 : 225x]
[2021-08 : 471x]

Od pondelka pribudlo deväť červených okresov

Bratislava 13. septembra (TASR) - Od pondelka je podľa COVID automatu v prvom stupni ohrozenia, ktorý zodpovedá červenej farbe, ďalších deväť okresov. Ide o okresy Bytča, Košice I.-IV. , Krupina, Poprad, Skalica a Trenčín.