lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.


AQUAPOLIS - poliklinika VITALITA,Trnava

Popis firmy

AQUAPOLIS - poliklinika VITALITA

Aquapolis je jedinečný projekt prvého biznis centra v metropole trnavského kraja, ktorý poskytuje moderné kancelárie a obchodné priestory na prenájom v najvyššom štandarde – biznis kategórii A.

NOVÉ PRIESTORY PRE VAŠE ORDINÁCIE
POLIKLINIKA VITALITA
Ambulancie v prvom roku nájmu v cene nájmu od 70 Eur s DPH mesačne. Pružný prístup a variabilné riešenia. Atraktívna poloha, pohodlné parkovanie, komplexnosť služieb pod jednou strechou, kultúrne moderné prostredie v nadštandardnom zdravotníckom zariadení – všetko pre Vás a Vašich pacientov.

Neváhajte, dohodnite si termín a my Vás presťahujeme! Zaslúžite si pekné pracovné prostredie.

VÝHODY POLIKLINIKA VITALITA
- Vynikajúca dopravná dostupnosť
- Bezproblémové parkovanie
- Bezbariérový prístup
- Výťah priamo z parkoviska až do čakárne
- Recepcia
- Lekáreň
- Kaviareň, reštaurácie, pekáreň
- Bankomat

Prenájom kancelárskych priestorov od 5,90 €/m²/mesiac bez DPH
Prenájom obchodných priestorov od 9,90 €/m²/mesiac bez DPH
Prenájom parkovacie miesto 19€/mesiac bez DPH 

Bizniscentrum Aquapolis (www.aquapolis.sk) v Trnave stále viac ožíva – stáva sa pôsobiskom stále väčšieho počtu firiem z Trnavského kraja.

Novinkou je informácia, že v bloku situovanom najbližšie k vodárenskej veži sa pripravuje poliklinika Vitalita. Budete tu môcť navštevovať  lekárov v pohodlí modernej budovy, prístupnej autom i pešo. Výťahom sa dostanete priamo z garáže až k vášmu ošetrujúcemu lekárovi na 1.- 4. Poschodí. Samozrejmosťou sú bezbariérové prístupy a recepcia.

Skvalitnenie a šírka sortimentu služieb bizniscentraje základom dobrého fungovania každej administratívnej budovy. Už tretí rok je tu zabezpečené kvalitné stravovanie – denne je k dispozícii chutné obedové menu s výberom z ôsmich jedál, dokonca na ranné rokovania môžete svojich obchodných partnerov pozvať aj na raňajkové menu. Študenti tu majú zvýhodnené ceny.

Pokiaľ si chcete vychutnať kvalitnú kávu alebo čerstvo uvarenú čokoládu, prečítať si aktuálne informácie na internete - čaká tu na Vás príjemná kaviareň s WIFI.

Bonbónikom je voňavý čerstvý chlieb, pletenky, pagáčiky a iné pekárenské výrobky. Chcete potešiť kolegyňu kvetmi alebo si spríjemniť kanceláriu črepníkovými kvetmi? Na prízemí nájdete aj kvetinárstvo.

Na viac ako 1000 m2 sa tu nachádza moderné fitnescentrum. Svojou vybavenosťou splní očakávania aj náročným zákazníkom. Okrem priestrannej a kvalitne vybavenej posilňovne, spinningovej miestnosti či aeróbneho cvičenia bude pravidelne informovať svojich členov o hodinách zumby či pilates. K dispozícii sú skupinové cvičenia, ale môžete rovnako mať aj individuálny tréning s osobným trénerom.Je tu detský kútik, občerstvenie a po cvičení môžete navštíviť napríklad sauny, vírivku alebo si dať kvalitnú masáž.

Svojou atraktívnou polohou pri známej technickej pamiatke z dielne známeho slovenského architekta Dušana Jurkoviča - Vodárenskej veži - láka bizniscentrumsvojich návštevníkov.

Zaujímavosťou je široká ponuka kancelárií už od 14m2. Väčšie plochy je možné si dať prispôsobiť – vyskladať podľa vlastných predstáv, nakoľko dnes sú v štandarde holopriestor a investor ich dokončí do užívaniaschopného stavu po konzultácii s budúcim nájomcom. Ako povedal projektový manažér Ing. Pavol Brúnai „práve možnosť vytvoriť si členenie budúcich kancelárií podľa vlastných predstáv hodnotia budúci nájomcovia ako hlavnú výhodu. Teraz sú v ponuke kancelárie vo výnimočne priaznivých cenách, a to od 5,90 EUR/m2 mesačne  a ambulancie sú v ponuke v prvom roku nájmu od 1 EUR za m2 mesačne. Obchodné priestory ponúkame od 9,90 EUR/m2 “ Z uvedeného vyplýva, že nielen kvalitou projektu je AQUAPOLIS v Trnave atraktívnou adresou, prevádzkovateľ ponúka ceny, ktoré Vás milo prekvapia.

Pokiaľ zvažujete aj Vy možnosť sťahovania Vašej spoločnosti, príďte sa pozrieť!

Individuálne obhliadky: Soňa Balážová 0904166 627, Veronika Lenčová 0911 878 625, realitná kancelária Centrum bývania

 

Adresa a kontakty

Piešťanská ul. 3, 917 01 Trnava
Telefón: 02 / 6345 1439
Telefón: 0911 840 059
Web: www.aquapolis.sk
E-mail: sona_balazova@tatrabanka.sk

Ambulancie

Lipozomálny vitamín C - Vyšší účinok a nižšie náklady a jednoduché podávanie

Vitamín C spolupracuje pri vyše 300 reakciách v tele. Veľa vedeckých a lekárskych prác potvrdilo početné priaznivé účinky vitamínu C na naše telo – uveďme aspoň niekoľko najdôležitejších: