lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.

MUDr. Ida Šoltýsová Stomatológ - zubný lekár

  • odporuč lekára na sociálnej sieti:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
Ida Šoltýsová

Mukačevská 18
080 01 Prešov
Telefón: 0948/955 416
E-mail: kontakt na lekára

Stomatologická ambulancia.

Stomatologické služby v plnom rozsahu ( liečba a preventívna starostlivosť o pacientov ). Záchovná stomatológia zameraná na estetické a funkčné rekonštrukcie zubov od výplní ( štandardné, fotokompozitné materiály ), protetických náhrad ( snímateľné ) v prípade nutnosti extrakcie. Bezbolestné ošetrenie abrazívnou technikou detí od 3 rokov ( aj pedostomatológia ) a dospelých. Estetická stomatológia – estetické individuálne zhotovené náhrady zubov so zameraním na celkový vzhľad pacienta. Bežné chirurgické zákroky. Funkčné a esteticky profesionálne riešenie bezzubých alebo čiastočne ozubených čeľustí. Prísne individuálny prístup ku pacientovi a k jeho požiadavkám, využívajúc najmodernejších spôsobov liečby. Spolupracujem s najlepšími odborníkmi v odbore stomatológia ( ortodoncia, stomatologická chirurgia,...). RTG priamo v ambulancii. Dentálna hygiena ( vykonávam osobne ). Pravidelné preventívne prehliadky. Ambulancia je vybavená germicídnym žiaričom na dezinfekciu pracovného priestoru. Venujem sa aj poradenskej činnosti v oblasti správnej starostlivosti o zuby. Spolupracujem s ostatnými odbornými ambulanciami. Poskytujem konzultácie v oblasti dentálnej hygieny. Poradenská služba, rád poradím alebo vyšetrím pacientov aj mimo ordinačných hodín ( za úhradu ). Prevádzam nadštandardné výkony, bielenie zubov na požiadanie pacienta ( bieliacimi prípravkami ).

Zmluvné poisťovne: som zmluvným lekárom všetkých zdravotných poisťovní

Lokalizácia ambulancie: Mukačevská 18, Prešov, 1. poschodie

Dopravné spojenie do ambulancie: bezprostredne pri ambulancii zastávka MHD

Ďalšie výhody : príjemné prostredie, v blízkosti budovy, kde sídli ambulancia je lekáreň, možnosť parkovania pri budove, objednávací systém bez čakania ( na presný čas, osobne, telefonicky,) v ambulancii sa nachádza RTG pracovisko a v budove ambulancia ďalšieho odborného lekára. Spolupracujem s ostatnými odbornými ambulanciami ( sprostredkovanie odborného vyšetrenia špecialistami,...) Prednostne vyšetrím akútne stavy.

Možnosť objednania aj mimo ordinačných hodín ( za úhradu ). Poskytujem nadštandardnú starostlivosť ( osobitný zreteľ kladiem na individuálny prístup k pacientovi.

Príjem nových pacientov aj mimo rajonizácie.

Rajonizácia : zdravotný obvod určený Prešovským samosprávnym krajom.

Ordinačné hodiny

Deň v týždniČas
Nedeľa 07 30 - 14 00
Pondelok 07 30 - 14 00
Utorok 07 30 - 14 00
Streda 07 30 - 14 00
Štvrtok 07 30 - 14 00
Piatok
Sobota

Lekárne v blízkosti lekára MUDr. Ida Šoltýsová

Kontaktný formulár

* Meno a priezvisko:
* Telefón:
* E-mail:
* Správa pre lekára:
Polia označené * sú povinné. Správa bude doručená do profilovej karty lekára.

Ochrana osobných údajov.

Účelom spracovania osobných údajov spoločnosťou EURONET SK s.r.o. je vytvorenie profilu pre potrebu používania služieb na portáloch Klub.lekari.sk, Lekari.sk a Lekarne.sk. Viac o ochrane osobných údajov sa dozviete TU.

Potvrdzujem, že mám minimálne 18 rokov.

Súhlasím s tým, aby spoločnosť EURONET SK s.r.o., spracúvala moje osobné údaje za účelom registrácie na portáloch uvedenej spoločnosti, hlavne na Klub.Lekari.sk, Lekari.sk a Lekarne.sk, ktorá umožňuje využívať služby týchto portálov. Ochranu osobných údajov a Etický kódex som si prečítal(a) a súhlasím s ním.

Súhlasím s používaním mojej e-mailovej adresy spoločnosťou EURONET SK s.r.o., na zasielanie komerčných e-mailov.

Súhlas udeľujem na obdobie trvania zmluvného vzťahu a som si vedomý/á, že ich môžem kedykoľvek odvolať.

MUDr. Ida Šoltýsová na mape

Štatistika návštevnosti profilu lekára MUDr. Ida Šoltýsová :
[2020-02 : 144x]
[2020-01 : 246x]

Spojené štáty začali evakuovať svojich občanov z lode Diamond Princess

Tokio 16. februára (TASR) - Spojené štáty v nedeľu spustili evakuáciu svojich občanov z výletnej lode Diamond Princess, ktorú v súvislosti so šírením koronavírusu umiestnili začiatkom februára do karantény v japonskom prístave Jokohama. Podľa spravodajcu agentúry AFP sa smerom od lode pohol konvoj s autobusmi, i keď vozidlá z areálu prístavu bezprostredne neodišli. Jedna z amerických ...