lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.

MUDr. Mário Kríž Psychiater

  • odporuč lekára na sociálnej sieti:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
MUDr.. Mário Kríž

SNP 1
083 01 Sabinov
Telefón: 051/4521257, klapka 60
Mobil: 0905 242 618
E-mail: kontakt na lekára

Psychiatrická ambulancia: liečebná a preventívna starostlivosť pre dospelých, konzultácie, poradenstvo, psychoterapeutická verbálna intervencia, medikamentózna liečba, liečba duševných porúch, rodinná terapia, osvetová činnosť v oblasti drogovej a alkoholovej závislosti. Geronto-psychiatrická starostlivosť (navštevujeme zmluvné domovy dôchodcov). Akútne stavy - vyšetrenie bez objednania. Na prvé vyšetrenie je vhodné sa objednať telefonicky, doniesť prepúšťaciu správu z nemocnice, nálezy od iných lekárov, zoznam všetkých liekov, ktoré pacient užíva.

Vo štvrtok ordinujeme v Lipanoch od 07:00 do 12:00 hod. (telefón: 051-4572042). Popoludní v DPS Lipany. Pracovná doba: 07:00 - 15:00 hod.

Zdravotná sestra: Bc. Renáta Kočiščáková.

Ordinačné hodiny

Deň v týždniČas
Nedeľa 08 00 - 14 30
Pondelok 08 00 - 14 30
Utorok 08 00 - 14 30
Streda ordinujeme v Lipanoch 7 30-12 00
Štvrtok 08 00 - 12 00
Piatok
Sobota

Lekárne v blízkosti lekára MUDr. Mário Kríž

Kontaktný formulár

* Meno a priezvisko:
* Telefón:
* E-mail:
* Správa pre lekára:
Polia označené * sú povinné. Správa bude doručená do profilovej karty lekára.

Ochrana osobných údajov.

Účelom spracovania osobných údajov spoločnosťou EURONET SK s.r.o. je vytvorenie profilu pre potrebu používania služieb na portáloch Klub.lekari.sk, Lekari.sk a Lekarne.sk. Viac o ochrane osobných údajov sa dozviete TU.

Potvrdzujem, že mám minimálne 18 rokov.

Súhlasím s tým, aby spoločnosť EURONET SK s.r.o., spracúvala moje osobné údaje za účelom registrácie na portáloch uvedenej spoločnosti, hlavne na Klub.Lekari.sk, Lekari.sk a Lekarne.sk, ktorá umožňuje využívať služby týchto portálov. Ochranu osobných údajov a Etický kódex som si prečítal(a) a súhlasím s ním.

Súhlasím s používaním mojej e-mailovej adresy spoločnosťou EURONET SK s.r.o., na zasielanie komerčných e-mailov.

Súhlas udeľujem na obdobie trvania zmluvného vzťahu a som si vedomý/á, že ich môžem kedykoľvek odvolať.

MUDr. Mário Kríž na mape

Štatistika návštevnosti profilu lekára MUDr. Mário Kríž :
[2020-02 : 312x]
[2020-01 : 377x]

Spojené štáty začali evakuovať svojich občanov z lode Diamond Princess

Tokio 16. februára (TASR) - Spojené štáty v nedeľu spustili evakuáciu svojich občanov z výletnej lode Diamond Princess, ktorú v súvislosti so šírením koronavírusu umiestnili začiatkom februára do karantény v japonskom prístave Jokohama. Podľa spravodajcu agentúry AFP sa smerom od lode pohol konvoj s autobusmi, i keď vozidlá z areálu prístavu bezprostredne neodišli. Jedna z amerických ...