lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.

AFP: Nákaza koronavírusom má v Karibiku a Latinskej Amerike vyše 200.000 obetí Paríž 2. augusta (TASR) - Počet obetí infekcie novým druhom koronavírusu, ktorá sa koncom vlaňajška ...

authorTASR dateVloženie/úprava Nedeľa, 02.08.2020 categoryDenné správy

Paríž 2. augusta (TASR) - Počet obetí infekcie novým druhom koronavírusu, ktorá sa koncom vlaňajška začala celosvetovo šíriť z pevninskej Číny, prekročil v Karibiku a Latinskej Amerike 200.000. Vyplýva to z bilancie francúzskej tlačovej agentúry AFP vychádzajúcej z oficiálnych údajov, ktoré boli k dispozícií v nedeľu o 09.30 h SELČ.V Latinskej Amerike a Karibiku zaznamenali celkovo 200.212 obetí ochorenia COVID-19, ktoré nový koronavírus spôsobuje, pričom potvrdených prípadov nákazy sú v tejto oblasti 4.919.054.Z hľadiska počtu úmrtí sú Latinská Amerika a Karibik po Európe s 210.425 potvrdenými úmrtiami a 3.189.322 prípadmi nákazy druhou najviac postihnutou oblasťou na svete.

Štítky :

Súkromné zdravotnícke centrum HIPPOKRATES - 25 ročná tradícia v liečbe neurologických ochorení

Príbeh Súkromného zdravotníckeho centra Hippokrates sa začal písať v roku 1995, keď zakladateľ a medicínsky riaditeľ MUDr. Karol Točík, PhD. opustil prácu klinického neurológa na bratislavských Kramároch a založil úplne prvé súkromné zdravotnícke centrum konvenčnej medicíny na Slovensku.