lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.

BRIEF: Počet ľudí nakazených novým koronavírusom v Európe presiahol 2 milióny Paríž 23. mája (TASR) - Počet ľudí nakazených novým koronavírusom v Európe presiahol dva milióny. ...

authorTASR dateVloženie/úprava Sobota, 23.05.2020 categoryDenné správy

Paríž 23. mája (TASR) - Počet ľudí nakazených novým koronavírusom v Európe presiahol dva milióny. V sobotu večer pred 18.30 h SELČ o tom informovala tlačová agentúra AFP, ktorá svoj výpočet založila na oficiálnych údajoch z jednotlivých krajín.

Štítky :

Lekári POZOR na podvodné dezinfekcie – Nenechajte sa oklamať

Profesionálni predajcovia certifikovaných dezinfekčných produktov hlásia prudký nárast podvodníkov predávajúcich nelegálnu dezinfekciu vo svojich online obchodoch. Už od nástupu svetovej pandémie ochorenia COVID-19 sa na trhu biocídnych prípravkov začínali postupne objavovať firmy predávajúce nechválené dezinfekčné prostriedky, ktoré môžu vážne škodiť zdraviu i životnému prostrediu. V posledných dňoch sa však s takýmito podnikavcami, hľadiacimi iba po rýchlom zisku, doslova roztrhlo vrece.