lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.

Británia začne od pondelka s postupným uvoľňovaním obmedzení Londýn 28. mája (TASR) - Britský premiér Boris Johnson vo štvrtok oznámil, že v rámci ...

authorTASR dateVloženie/úprava Štvrtok, 28.05.2020 categoryDenné správy

Londýn 28. mája (TASR) - Britský premiér Boris Johnson vo štvrtok oznámil, že v rámci postupného uvoľňovania obmedzení zavedených v snahe zastaviť šírenie nového koronavírusu sa začnú v krajine od budúceho týždňa znovu otvárať niektoré školy a obchody. Informovali o tom agentúry AFP a AP. Johnson na tlačovom brífingu uviedol, že od pondelka sa v Anglicku otvoria školy pre mladších školákov a od 15. júna niektoré školy pre starších študentov. Obyvatelia v Anglicku sa od pondelka budú môcť na verejných miestach združovať v maximálne šesťčlenných skupinách a v Škótsku až v osemčlenných skupinách. Od 15. júna sa budú môcť otvoriť všetky obchody. Premiér však trval na tom, aby všetci naďalej dodržiavali fyzický odstup a používali zdravý rozum.V Británii momentálne evidujú takmer 270.000 prípadov nákazy koronavírusom. Ochoreniu COVID-19, ktoré koronavírus spôsobuje, tam dosiaľ podľahlo 37.837 osôb.

Štítky :

Neviete na čom ste? Pomôžeme vám zorientovať sa

Prinášame vám prehľad stupňov inkontinencie podľa rozsahu úniku moču. Nájsť kategóriu, s ktorou sa podľa opisu najlepšie stotožňujete, vám pomôže lepšie sa zorientovať vo výbere pomôcok a zabezpečiť si tak komfortný a ničím nerušený každodenný život.