lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.


Levice: Nemocnica otvorila psychiatrickú ambulanciu Levice 20. novembra (TASR) - Levická nemocnica otvorila novú psychiatrickú ambulanciu. Ako informovala, poskytovať bude ...

authorTASR dateVloženie/úprava Pondelok, 20.11.2023 categoryDenné správy

Levice 20. novembra (TASR) - Levická nemocnica otvorila novú psychiatrickú ambulanciu. Ako informovala, poskytovať bude starostlivosť o duševné zdravie vrátane diagnostiky, liečby a terapeutickej podpory pre jednotlivcov.
Nová ambulancia bude pomáhať ľuďom, ktorí bojujú s depresiou, úzkosťou, poruchami osobnosti a ďalšími psychiatrickými problémami. "Dúfam, že bude veľkým prínosom pre pacientov z hľadiska dostupnosti ambulantnej psychiatrickej starostlivosti pre pacientov od 18 rokov. V ambulancii poskytujeme komplexný individuálny prístup k liečbe, riadime sa podľa štandardných postupov dôkazovej medicíny," uviedol lekár psychiatrickej ambulancie v levickej nemocnici Mykola Zholob.
Ako pripomenul, ambulanciu pacienti nájdu na piatom poschodí pavilónu A. "Otvorenie novej psychiatrickej ambulancie je dôležitým krokom v zabezpečovaní komplexnej starostlivosti o duševné zdravie. Odborníci sú tu pripravení pomôcť tým, ktorí bojujú s duševnými ťažkosťami, a podporiť ich na ceste k zlepšeniu alebo celkovému uzdraveniu," povedal riaditeľ nemocnice Ján Belanský.


van tur

Štítky :

Odborná konferencia: Udržateľné riešenia pre nemocnice

Slovensko-nemecká obchodná a priemyselná komora (AHK Slowakei), v spolupráci s nemeckým Spolkovým ministerstvom hospodárstva a ochrany klímy, Vás pozýva na odbornú konferenciu: Udržateľné riešenia pre nemocnice, ktorá sa uskutoční dňa 28. novembra 2023 v hoteli AC Marriott v Bratislave