lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.


NRSR: Zmeny v oblasti dočasnej pracovnej neschopnosti neprešli do 2. čítania Bratislava 22. marca (TASR) - Inštitút dočasnej pracovnej neschopnosti (PN) sa nateraz neupraví. Poslanci Národnej ...

authorTASR dateVloženie/úprava Streda, 22.03.2023 categoryDenné správy

Bratislava 22. marca (TASR) - Inštitút dočasnej pracovnej neschopnosti (PN) sa nateraz neupraví. Poslanci Národnej rady (NR) SR neposunuli do druhého čítania novelu zákona o zdravotnej starostlivosti, ktorá to predpokladala. Návrh predložili poslanci za OĽANO.
Novela hovorila o tom, aby lekár mohol vystaviť dočasnú pracovnú neschopnosť spätne. Upraviť sa mal aj postup ukončenia dočasnej PN či vystavovanie potvrdenia o dočasnej pracovnej neschopnosti vytvorením elektronického záznamu.

sum ima

Štítky :

Vďaka Dňu narcisov 2023 prináša Liga proti rakovine aj novinky

Po rokoch pandémie sa tradičná celoslovenská zbierka Deň narcisov zastabilizovala a jej 27. ročník vplyvom enormného nasadenia a úsilia Ligy proti rakovine priniesol aj v tejto náročnej dobe významný výnos. Každoročne sa z neho realizujú bezplatné celoročné projekty pre onkologických pacientov a ich blízkych...