lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.

ÚVZ SR: Okúpať sa možno na 16 prírodných a 186 umelých kúpaliskách Bratislava 11. augusta (TASR) - Priaznivé počasie počas týždňa zvýšilo návštevnosť na väčšine kúpalísk opäť ...

authorTASR dateVloženie/úprava Sobota, 11.08.2017 categoryDenné správy

Bratislava 11. augusta (TASR) - Priaznivé počasie počas týždňa zvýšilo návštevnosť na väčšine kúpalísk opäť na maximum. Ľudia môžu v súčasnosti využívať 16 prírodných a 186 umelých kúpalísk. Informuje o tom Úrad verejného zdravotníctva SR.Zákaz kúpania naďalej pretrváva vzhľadom na nevyhovujúcu mikrobiologickú kvalitu vody v areáli prírodného kúpaliska Kuchajda v Bratislave. V prípade umelých kúpalísk je vydaný pre oddychový bazén na termálnom kúpalisku Retro Thermal Diakovce, bazén s atrakciami a veľkou vírivkou na Aquathermal Senec, zákaz používania má aj bazén elypsa na kúpalisku Pezinok-Sever.Aktuálne informácie o stave sledovaných prírodných a umelých kúpalísk na Slovensku možno nájsť na webovej stránke ÚVZ SR a na stránkach regionálnych úradov verejného zdravotníctva.

Štítky :