lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.


Zdravie: Vo VOC v Nitre v nedeľu deti očkovať nebudú, ochorel pediater Nitra 15. januára (TASR) – Nitriansky samosprávny kraj (NSK) upozorňuje verejnosť, že v nedeľu (16. ...

authorTASR dateVloženie/úprava Sobota, 15.01.2022 categoryDenné správy

Nitra 15. januára (TASR) – Nitriansky samosprávny kraj (NSK) upozorňuje verejnosť, že v nedeľu (16. 1.) nebude vo veľkokapacitnom očkovacom centre (VOC) NSK v Nitre očkovať deti vo veku od 12 do 18 rokov. Dôvodom je ochorenie pediatra, ktorý mal deti očkovať, informovala hovorkyňa predsedu kraja Oľga Prekopová.Vo VOC na Slančíkovej ulici v Nitre sa počas tohto víkendu od 8.00 do 16.30 h podávajú vakcíny Comirnaty a Moderna. Avizované očkovanie detí sa neuskutoční. Očkovanie pokračuje aj v priestoroch polikliniky v Šali, kde sa v čase od 8.00 do 15.00 h očkuje v sobotu vakcínou od konzorcia Pfizer/BioNTech a v nedeľu Modernou. V poliklinike v Štúrove sa bude vakcínou Comirnaty očkovať iba počas nedele, v čase od 8.00 do 15.30 h.

Štítky :

Novoročné predsavzatia v znamení zdravého životného štýlu

Aké sú vaše plány na rok 2022? Opäť sa pokúsite schudnúť, začnete športovať a zbavíte sa zlozvykov? Alebo je vaším cieľom postúpiť v práci, byť sebavedomejší a úspešnejší? Alebo je vaším cieľom žiť zdravšie? V nasledujúcich riadkoch vám poradíme, ako dodržať predsavzatia, ktoré sa týkajú zdravého životného štýlu.