lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.


MUDr. Monika Lorenčíková Všeobecný lekár pre dospelých

Štatistika návštevnosti profilu lekára MUDr. Monika Lorenčíková :
2024-06 : 177x
2024-05 : 266x

  • odporuč lekára na sociálnej sieti:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
MUDr.. Monika Lorenčíková

203
082 63 Jarovnice
Telefón: 051/4594634
Mobil: 0907/996532
E-mail: kontakt na lekára

Ambulancia všeobecného lekára pre dospelých.

Diagnostika, liečba a preventívna starostlivosť o pacientov od 19-tich rokov , vrátane očkovaní (povinných aj nepovinných, ale aj odporúčaných ), odberov, vyšetrenie glykémie,skryté krvácanie z hrubého čreva,INR.. Ordinačné hodiny sú rozdelené na kuratívu ( vyhradený čas pre chorých pacientov ) a čas venovaný pre geriatrických pacientov ( v popoludňajších hodinách návštevná služba pri akútnom zhoršení zdravotného stavu v domácom prostredí – po dohode s lekárom ),...Špecializácia na preventívne prehliadky vo vzťahu ku práci. Ambulancia je vybavená germicídnym žiaričom na dezinfekciu pracovného priestoru. Venujem sa aj poradenskej činnosti a kuratíve v oblasti správnej životosprávy. Spolupracujem s ostatnými odbornými ambulanciami. Vypracuvávam posudky spôsobilosti. Poskytujem CRP vyšetrenie, EKG vyšetrenie. Prevádzam vyšetrenia potrebné pre vydávanie posudkov na prácu v rizikovej I. a II. kategórii. Prevádzam preventívne prehliadky podľa jednotlivých vekových kategórií. Poradenská služba, rada poradím alebo vyšetrím pacientov aj mimo ordinačných hodín.

Zmluvné poisťovne : som zmluvným lekárom všetkých zdravotných poisťovní

Lokalizácia ambulancie : ambulancia sa nachádza v Obecnom zdravotnom stredisku Jarovnice č.203

Dopravné spojenie do ambulancie : v blízkosti ambulancie je autobusová zastávka.

Ďalšie výhody :

príjemné prostredie, v budove, kde sídli ambulancia je lekáreň, možnosť parkovania pri budove, ambulancia sídli v budove Ozs Jarovnice, kde sa zároveň nachádzajú ambulancie ďalších odborných lekárov. Spolupracujem s ostatnými odbornými ambulanciami ( sprostredkovanie odborného vyšetrenia špecialistami,...) Prednostne vyšetrím akútne stavy. Poskytujem nadštandardnú starostlivosť ( osobitný zreteľ kladiem na individuálny prístup k pacientovi. Príjem nových pacientov aj mimo rajonizácie. Komunikujem v angličtine.

Rajonizácia : zdravotný obvod určený Prešovským samosprávnym krajom : Obce: Bertotovce, Hermanovce, Štefanovce, Hendrichovce, Daletice, Jarovnice ( v rámci slobodnej voľby lekára).

Zdravotná sestra :  Júlia Krausová, Mgr.

 

Administratívna práca každý deň 13:00-15:30 hod.

Odbery a injekcie: Pondelok, streda, piatok - 07:30-9:30.

Prestávka od 10,00-10,30 hod.

Ordinačné hodiny

Deň v týždniČas
Pondelok 07 30 - 13 00
Utorok 07 30 - 13 00
Streda 07 30 - 13 00
Štvrtok 07 30 - 13 00
Piatok 07 30 - 12 00
Sobota
Nedeľa

Lekárne v blízkosti lekára MUDr. Monika Lorenčíková

MUDr. Monika Lorenčíková na mape

Stačí desať sekúnd a zbaví vás mínusových dioptrií aj astigmatizmus. Laserová medicína napreduje rýchlosťou svetla.

Slovensko sa stalo prvou krajinou v našom regióne, v ktorej bol v júli 2022 nainštalovaný v súčasnosti najmodernejší a najrýchlejší femtosekundový laser, aký je dnes dostupný – VISUMAX 800. Pre pacienta sa čas pod laserom skrátil len na päť až desať sekúnd. Navyše sa vďaka nemu zlepšuje dostupnosť laserových operácií aj pri tých refrakčných chybách, pri ktorých to doposiaľ nebolo na základe výsledkov vstupných vyšetrení odporúčané. Ako sme sa dostali až sem?