lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.


MUDr. Stela Muránska Gynekológ a pôrodník

  • odporuč lekára na sociálnej sieti:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
MUDr.. Stela  Muránska

Masarykova 17/A
040 01 Košice
Telefón: 055/6 220 988
Web: www.fetalecho.sk
E-mail: kontakt na lekára

Prenatálna starostlivosť, 3D a 4D USG, - preventívne vyšetrenie na rakovinu krčka maternice videokolskopom a odberom steru na cytologické vyšetrenie, - preventívne vyšetrenie na rakovinu maternice ultrazvukom, - preventívne vyšetrenie na rakovinu vaječníkov ultrazvukom a odberom nádorových markerov, - prevencia a liečba chorôb prsnej žlazy, vrátane ultrzvukovej diagnostiky, - vyšetrenie na prítomnosť rizikových kmeňov ľudského papiloma  virusu ( HPV ), - antikoncepčná poradňa s možnosťou zavedenia a odstránenia vnútromaternicového telieska(IUD), - riešenie nepravidelnosti menštruačného cyklu, - mikrobiologické vyšetrenie  pošvového mikrobiologického obrazu, - starostlivosť o ženy v prechode, predkoncepčná starostlivosť a poradenstvo. PRENATÁLNA STAROSTLIVOSŤ : - tehotenská poradňa,USG  diagnostika vrodených vývojových vád plodu, - USG sledovanie tehotenstva vrátane biometrie plodu, - vyšetrenie šijového prejasnenia (NT) plodu, - AMC - amniocentéza ( odber plodovej vody na genetické vyšetrenie). 

Ordinačné hodiny

Deň v týždniČas
Pondelok 7 00 - 14 00
Utorok 12 00 - 17 00
Streda 12 00 - 17 00
Štvrtok 7 00 - 14 00
Piatok 7 00 - 12 00
Sobota
Nedeľa

Lekárne v blízkosti lekára MUDr. Stela Muránska

MUDr. Stela Muránska na mape

Štatistika návštevnosti profilu lekára MUDr. Stela Muránska :
[2022-06 : 123x]
[2022-05 : 123x]

DOBRÉ SPRÁVY V OBLASTI ONKOLÓGIE

Zdravotníctvo na Slovensku aj vplyvom pandémie v posledných rokoch výrazne utrpelo. Dnes sa len máloktorý Slovák môže hrdiť dokonalou zdravotnou starostlivosťou. Výziev na zlepšenia rôzneho druhu je aj v oblasti onkológie neúrekom. Aby sme nevnímali denne výlučne negatívne správy, Liga proti rakovine zosumarizovala...