lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.

MUDr. Zuzana Veselinyová PhD.Stomatológ - zubný lekár

  • odporuč lekára na sociálnej sieti:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
MUDr.. Zuzana  Veselinyová

Mäsiarska 27
040 01 Košice
Telefón: 055/6116 643
Mobil: 0907/451 467
E-mail: kontakt na lekára

Dentálna hygiena, ošetrenie opuchnutých, začervenaných ďasien, ktoré krvácajú pri čistení zubov. Liečba kývavých zubov a iných parodontologických ochorení. Chirurgické zákroky na tkanivách parodontu - frenulektómia, prehĺbenie ústnej predsiene, chirurgická liečba parodontitídy, ošetrenie zubného kazu, ošetrenie koreňových kanálikov. Bežná stomatologická chirurgia. Protetika - keramické korunky, mostíky snímateľné protézy. Ošetrenie v lokálnej anestézii, RTG a zubnotechnické laboratórium v budove.

Ordinačné hodiny

Deň v týždniČas
Nedeľa 07:30 - 14:00
Pondelok 11:00 - 17:00
Utorok 07:30 - 14:00
Streda 07:30 - 14:00
Štvrtok 07:30 - 12:30
Piatok
Sobota

Lekárne v blízkosti lekára MUDr. Zuzana Veselinyová PhD.

Kontaktný formulár

* Meno a priezvisko:
* Telefón:
* E-mail:
* Správa pre lekára:
Polia označené * sú povinné. Správa bude doručená do profilovej karty lekára.

Ochrana osobných údajov.

Účelom spracovania osobných údajov spoločnosťou EURONET SK s.r.o. je vytvorenie profilu pre potrebu používania služieb na portáloch Klub.lekari.sk, Lekari.sk a Lekarne.sk. Viac o ochrane osobných údajov sa dozviete TU.

Potvrdzujem, že mám minimálne 18 rokov.

Súhlasím s tým, aby spoločnosť EURONET SK s.r.o., spracúvala moje osobné údaje za účelom registrácie na portáloch uvedenej spoločnosti, hlavne na Klub.Lekari.sk, Lekari.sk a Lekarne.sk, ktorá umožňuje využívať služby týchto portálov. Ochranu osobných údajov a Etický kódex som si prečítal(a) a súhlasím s ním.

Súhlasím s používaním mojej e-mailovej adresy spoločnosťou EURONET SK s.r.o., na zasielanie komerčných e-mailov.

Súhlas udeľujem na obdobie trvania zmluvného vzťahu a som si vedomý/á, že ich môžem kedykoľvek odvolať.

MUDr. Zuzana Veselinyová PhD. na mape

Štatistika návštevnosti profilu lekára MUDr. Zuzana Veselinyová PhD.:
[2020-02 : 89x]
[2020-01 : 138x]

SVETOVÝ DEŇ PROTI RAKOVINE 2020

4. februára 2020 si pripomíname 20-te výročie Svetového dňa proti rakovine. Jeho organizátorom je Únia pre medzinárodnú kontrolu rakoviny (UICC). K tejto tradičnej iniciatíve sa pravidelne pridáva aj Liga proti rakovine, pre ktorú je aktuálny rok výročím 30 ročnej existencie. Dlhé roky vytrvalej práce v oblasti prevencie nesú svoje ovocie a ukazujú, že angažovať sa v aktivitách v prospech ochrany ľudí pred onkologickými ochoreniami má svoj význam. Dôležité je neprestávať.