lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.

MUDr. Viera Biláková Pediater

  • odporuč lekára na sociálnej sieti:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
MUDr.. Viera Biláková

Široké č.353
082 37 Široké
Telefón: 051/7911284
E-mail: kontakt na lekára

Ambulancia všeobecného lekára pre deti a dorast.

Diagnostika, liečba a preventívna starostlivosť o pacientov od 0 do 28-tich rokov (študentov), vrátane očkovaní (povinných aj nepovinných, ale aj odporúčaných ), CRP metóda pri stanovení diagnózy (vyšetrenie zápalového markera CRP z kvapky krvi z prsta do 3 minút či sa jedná o zápal bakteriálneho alebo vírusového pôvodu ). Ordinačné hodiny sú rozdelené na kuratívu ( vyhradený čas pre chorých pacientov ) a čas venovaný pre zdravých klientov ( poradňa, očkovanie, preventívne prehliadky, konzultácie, odbery, návštevná služba ). Ambulancia je vybavená germicídnym žiaričom na dezinfekciu pracovného priestoru. Vykonávam vyšetrenie uší otoskopom, vyšetrenie glykémie, terapia biolampou, aplikácia náušníc. Na preventívne prehliadky upozorňujem rodičov poštou, telefonicky, mobilom – SMS správou. Venujem sa aj zdravotnej výchove pre deti a dorast. Možnosť návštevnej služby po dohode s lekárom.

Atestácie a licencie : aj atestácia pre dorastové lekárstvo

Zmluvné poisťovne : som zmluvným lekárom všetkých zdravotných poisťovní

Lokalizácia ambulancie : Široké č.353, Polyfunkčný objekt obce Široké. Dopravné spojenie do ambulancie : v blízkosti ambulancie sa nachádza zastávka SAD. Ďalšie výhody : - príjemné prostredie, v budove, kde sídli ambulancia je lekáreň, bezbariérový prístup do budovy, možnosť parkovania pri budove, ambulancia sídli v budove Polyfunkčného objektu obce Široké, kde sa zároveň nachádzajú ambulancie ďalších odborných lekárov. Spolupracujem s ostatnými odbornými ambulanciami ( sprostredkovanie odborného vyšetrenia špecialistami,...) Prednostne vyšetrím akútne stavy. Poskytujem nadštandardnú starostlivosť ( osobitný zreteľ kladiem na individuálny prístup k pacientovi). Príjem nových pacientov aj mimo rajonizácie. Komunikujem v angličtine, češtine a ruštine.

Rajonizácia : zdravotný obvod určený Prešovským samosprávnym krajom.

Zdravotná sestra : Ľudmila Balogová

Utorok: 11:30 - 12:30 - poradňa Víťaz, Fričovce Streda: 11:30 - 13:30 - poradňa Široké Štvrtok: 10:30 - 12:30 - preventívna starostlivosť

Denne: 12:30 - 13:00 - obedňajšia prestávka 07:00 - 08:00 - odber biologického materiálu 13:00 - 15:00 - návštevná služba, dispenzárna a administratívna činnosť

Ordinačné hodiny

Deň v týždniČas
Nedeľa 07:00 - 15:00
Pondelok 07:00 - 15:00
Utorok 07:00 - 14:00
Streda 07:00 - 13:00
Štvrtok 07:00 - 13:00
Piatok
Sobota

Lekárne v blízkosti lekára MUDr. Viera Biláková

Kontaktný formulár

* Meno a priezvisko:
* Telefón:
* E-mail:
* Správa pre lekára:
Polia označené * sú povinné. Správa bude doručená do profilovej karty lekára.

Ochrana osobných údajov.

Účelom spracovania osobných údajov spoločnosťou EURONET SK s.r.o. je vytvorenie profilu pre potrebu používania služieb na portáloch Klub.lekari.sk, Lekari.sk a Lekarne.sk. Viac o ochrane osobných údajov sa dozviete TU.

Potvrdzujem, že mám minimálne 18 rokov.

Súhlasím s tým, aby spoločnosť EURONET SK s.r.o., spracúvala moje osobné údaje za účelom registrácie na portáloch uvedenej spoločnosti, hlavne na Klub.Lekari.sk, Lekari.sk a Lekarne.sk, ktorá umožňuje využívať služby týchto portálov. Ochranu osobných údajov a Etický kódex som si prečítal(a) a súhlasím s ním.

Súhlasím s používaním mojej e-mailovej adresy spoločnosťou EURONET SK s.r.o., na zasielanie komerčných e-mailov.

Súhlas udeľujem na obdobie trvania zmluvného vzťahu a som si vedomý/á, že ich môžem kedykoľvek odvolať.

MUDr. Viera Biláková na mape

Štatistika návštevnosti profilu lekára MUDr. Viera Biláková :
[2020-02 : 170x]
[2020-01 : 260x]

Spojené štáty začali evakuovať svojich občanov z lode Diamond Princess

Tokio 16. februára (TASR) - Spojené štáty v nedeľu spustili evakuáciu svojich občanov z výletnej lode Diamond Princess, ktorú v súvislosti so šírením koronavírusu umiestnili začiatkom februára do karantény v japonskom prístave Jokohama. Podľa spravodajcu agentúry AFP sa smerom od lode pohol konvoj s autobusmi, i keď vozidlá z areálu prístavu bezprostredne neodišli. Jedna z amerických ...