lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.

Lekár, advokát či manažer? Kúpte mu ju! Elegantná kožená taška je neodmysliteľným doplnkom každého úspešného muža.

authorLekari.sk dateVloženie/úprava Štvrtok, 14.11.2018 categoryZaujímavosti
Lekarne.sk

Kvalitné kožené tašky a kufríky ponúkané na www.obchodtasiek.sk majú prvotriednu kvalitu nakoľko sú ručne vyrábané.

Eshop venoval špeciálnu pozornosť lekárom, pre ktorých ponúka tašky a kufríky rôznych typov v žiadaných farbách a ideálnych rozmeroch.

Kožené lekárske tašky ponúkané v tomto eshope pochádzajú z manufaktúry EU a sú vyrábané už od roku 1926.

Tieto kožené tašky sa vyznačujú klasickými líniami, majú rustikálny vzhľad a praktické každodenné využitie pre každého lekára. Lekárske kufríky sú vyrábané predovšetkým z byvolej a hovädzej kože, vďaka čomu majú dlhú životnosť. Medzi základné vlastnosti a prednosti kožených výrobkov ktoré ponúka www.obchodtasiek.sk, patria pevnosť, odolnosť a pružnosť.

 

Kvalitná kožená taška – doplnok každého gentlemana

Okrem lekárskych kufríkov v obchode tašiek nájdete širokú ponuku aktoviek pre advokátov, manažérov či elegantných gentlemanov, ktorí radi spájajú kvalitu a nadčasový štýl.

Ak ešte váhate či urobiť sebe alebo svojim blízkym radosť koženou taškou z Obchodu tašiek vedzte, že tieto kvalitné tašky z pravej kože nie sú len potešením na jednu sezónu ale kvalitným doplnkom na celý život.

 

Využite teraz špeciálne vianočné zľavy ktoré sú v eshope platné na všetky aktovky a vybrané druhy lekárskych tašiek.

 

Kožené tašky, ktoré vo Vás zanechajú skutočný dojem nájdete na:

https://www.obchodtasiek.sk/

 

 

 

Štítky :

Polícia: Znalosť vodičov z poskytovania prvej pomoci sa v Košickom kraji nelepší

Košice 12. júla (TASR) - Úroveň znalostí vodičov z poskytovania prvej pomoci sa nelepší. Skonštatovalo to Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Košiciach po tohtotýždňovej dopravno-preventívnej akcii Bezpečné letné prázdniny. Krajská policajná hovorkyňa Jana Mésarová tiež TASR informovala, že svoju autolekárničku nemalo v poriadku približne 20 percent skontrolovaných vodičov.