lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.


MZ pripravuje nákup tabletov pre sestry v nemocniciach Bratislava 22. februára (TASR) - Ministerstvo zdravotníctva (MZ) SR pripravuje nákup tabletov pre sestry v ...

authorLekari.sk dateVloženie/úprava Streda, 22.02.2023 Zobrazené: 364061x categoryZaujímavosti

Bratislava 22. februára (TASR) - Ministerstvo zdravotníctva (MZ) SR pripravuje nákup tabletov pre sestry v nemocniciach. Pre TASR to potvrdilo jeho komunikačné oddelenie. Tablety majú podľa neho odbremeniť prácu sestier.
"Rezort zdravotníctva konzultoval s riadiacim orgánom možnosť realizovať projekt nákupu tabletov v novom programovom období," priblížilo.
Nákup rezort avizoval v máji minulého roka. Vysvetlil, že sestry budú môcť informácie o zdravotnom stave pacienta vďaka tabletom nahrávať do systému priamo pri jeho lôžku. Získa sa tým podľa neho čas, ktorý sestra strávi pri pacientovi.


Štítky :

Zľava 10% na vozidlá Škoda pre lekárov a zdravotníckych profesionálov

Práca lekárov, sestier, lekárnikov a ďalších zdravotníckych profesionálov nie je len povolanie, je to poslanie. Spoločnosť IMPA si váži prácu celého zdravotníckeho personálu. Ich oddanosť a neustálu snahu prinášať výnimočnú zdravotnú starostlivosť si ctí, a preto im prináša špeciálnu ponuku.