lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.


MZ pripravuje nákup tabletov pre sestry v nemocniciach Bratislava 22. februára (TASR) - Ministerstvo zdravotníctva (MZ) SR pripravuje nákup tabletov pre sestry v ...

authorLekari.sk dateVloženie/úprava Streda, 22.02.2023 Zobrazené: 363416x categoryZaujímavosti

Bratislava 22. februára (TASR) - Ministerstvo zdravotníctva (MZ) SR pripravuje nákup tabletov pre sestry v nemocniciach. Pre TASR to potvrdilo jeho komunikačné oddelenie. Tablety majú podľa neho odbremeniť prácu sestier.
"Rezort zdravotníctva konzultoval s riadiacim orgánom možnosť realizovať projekt nákupu tabletov v novom programovom období," priblížilo.
Nákup rezort avizoval v máji minulého roka. Vysvetlil, že sestry budú môcť informácie o zdravotnom stave pacienta vďaka tabletom nahrávať do systému priamo pri jeho lôžku. Získa sa tým podľa neho čas, ktorý sestra strávi pri pacientovi.


Štítky :

Teambuildingy v Tatrách

Residence Lesná je skvelé miesto pre teambuildingy a firemné podujatia v úchvatnej prírode a s nadštandardnými službami.