lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.


Minister zdravotníctva na otvorení Centra pomoci v Martine Minister zdravotníctva Ivan Uhliarik sa v piatok 16. júla o 17.30 h zúčastní v Martine ...

authorLekari.sk categoryZaujímavosti
Lekarne.sk

Minister zdravotníctva Ivan Uhliarik  sa v piatok 16. júla  o 17.30 h zúčastní  v Martine na slávnostnom otvorení v poradí už tretieho Centra pomoci Ligy proti rakovine.


Po Bratislave  a Košiciach tak v Martine pribudnú nové priestory a služby pre onkologických pacientov i širokú verejnosť,  záujemcovia tu budú môcť využívať odborné poradenstvo, fyzioterapeutické služby, kreatívne, vzdelávacie aj pohybové kurzy. 

Štítky :

Onedlho pediatri nebudú stíhať vyšetriť všetky naše deti a rodičia by sa mali vzdelávať, aby zvládli manažovať niektoré základné ochorenia.

Zdravie detí je bezpochybne spoločnou prioritou rodičov a pediatrov. Starostlivosť o deti a ich zdravie si vyžaduje nielen odborný pohľad, ale aj úzku a dobrú spoluprácu medzi pediatrami a rodičmi.