lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.


Prenájom - obchodný priestor 115m2 Lužná Petržalka, Bratislava Obchodný priestor na prenájom. Existujúci zákazník uvoľní buď celý priestor, alebo hľadáme partnera na prenájom polovice ...

authorLekari.sk dateVloženie/úprava Piatok, 14.04.2023 Zobrazené: 1126045x categoryZaujímavosti
Lekarne.sk

Prenajmeme obchodný priestor.

Všetky obchodné priestory v našom okolí sú už obsadené so stálou klientelou. V okolí je poliklinika, nábytok Albero, TPD, električková trať a novostavby Lužná, Starý Háj, Matadorka,..Konkrétne naša ulica je luxusnejšieho zamerania na klientelu, máme vlastný kamerový systém priestorov na ulici, vrátnicu a podzemné parkoviská pre obyvateľov. Udržiavaná zeleň a všetky služby správcovskej spoločnosti VODOTIKA, ktorá zároveň túto štvrť aj vybudovala.


Priestor ma 115m2, má k dispozícii toaletu, umývadlo, kúrenie radiátormi, v priestore sú parkety, svietidlá, pri osobnej prehliadke viac informácii.

Cena za m211,30 €/m²/mes.
Energie: 120 €/mesiac

Viac informácií: Mária Hirnerová, 0907 114 339

Štítky :

Teambuildingy v Tatrách

Residence Lesná je skvelé miesto pre teambuildingy a firemné podujatia v úchvatnej prírode a s nadštandardnými službami.