lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.

Pridajte sa aj vy k nám Pridajte sa k ambulanciám, nemocniciam, a iným subjektom rešpektujúcim platnú legislatívu pravideľným výkonom validácie (kontroly) ...

authorLekari.sk dateVloženie/úprava Pondelok, 08.06.2020 Zobrazené: 639465x categoryZaujímavosti
Lekarne.sk

Pridajte sa k ambulanciám, nemocniciam, a iným subjektom rešpektujúcim platnú legislatívu pravideľným výkonom  validácie (kontroly) sterilizačných zariadení akreditovaným laboratóriom SLOVbiz s.r.o.

 

Validácia sterilizačných zariadení musí byť vykonávaná pravidelne na základe vyhlášky MZSR 553/2007 

odvolávajúcej sa na normu STN EN 17665-1. 

Z vykonanej validácie Vám vyhotovíme protokol, ktorý slúži nielen na právne úkony, ale aj ako záruka  pre Vás a vašich pacientov a klientov,  že vami používané sterilizáčné zariadenia a pomôcky poskytujú tú najvyššiu ochranu pred vírusmi a infekciami. 

 

V prípade záujmu o validáciu zariadení nás kontaktuje na e-mail: info@slovbiz.sk 

Viac informácií na stránke: www.slovbiz.sk 

Štítky :

Neviete na čom ste? Pomôžeme vám zorientovať sa

Prinášame vám prehľad stupňov inkontinencie podľa rozsahu úniku moču. Nájsť kategóriu, s ktorou sa podľa opisu najlepšie stotožňujete, vám pomôže lepšie sa zorientovať vo výbere pomôcok a zabezpečiť si tak komfortný a ničím nerušený každodenný život.