lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.


Sprevádzkoval sa odborný web DEZINFEKCE.sk na podporu boja proti koronavíru Dezinfekcie radu STÉRIDINE inaktivujú široký rad patogénov a pritom nepoškodzujú životné prostredie.

authorLekari.sk dateVloženie/úprava Sobota, 23.10.2021 Zobrazené: 850909x categoryZaujímavosti
Lekarne.sk

Dezinfekcie radu STÉRIDINE inaktivujú široký rad patogénov a pritom nepoškodzujú životné prostredie.


Dezinfekčné prostriedky STÉRIDINE spĺňajú najnáročnejšie kritériá a preto ich odporúčame zvlášť citlivým ľuďom, ktorí trpia najrôznejšími alergiami a inými nežiaducimi reakciami.


Dezinfekcia a dezinfekčné prostriedky nielen v čase koronavírusu


Pokročilé zdravotníckej technológie oceníme najmä v súčasnej dobe Koronavirové pandémie. Potreba pravidelné dezinfekcie plôch by ešte pred časom znamenala významné zhoršenie alergických ťažkostí pre ľudí s citlivou pokožkou. V súčasnosti však máme k dispozícii oveľa šetrnejšiu dezinfekciu, ktorá nekompromisne zlikviduje všetky baktérie a vírusy, pritom je však šetrná aj k jemnej a citlivej pokožke alergikov a detí.


Kvalitné Dezinfekcie expedujeme na Slovensko


Dezinfekčné prostriedky expedujeme na Slovenskoprostredníctvom Českej a Slovenskej pošty. Ide o kvalitné dezinfekcie radu STÉRIDINE, ktoré sú hypoalergénne voči personálu a pacientom, a pritom nekompromisné k patogénnym mikroorganizmom, a vyhovujú najnovším predpisom EÚ. Okrem iného u nás nájdete katalóg dezinfekcií a manuál, ako sa chrániť pred koronavírusom.
ZDROJ: www.desinfekce.sk

Štítky :

Sloboda aj s inkontinenciou

Celý život sa snažíme, aby nám náhodou niečo neušlo - v mladosti sú to skôr párty alebo výlety s kamarátmi, na ktoré budeme dlho spomínať, neskôr robíme nemožné, aby nám neušli vzácne chvíle s deťmi, ktoré tak rýchlo vyrastú.