lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.


Tomislav Jurik – laureát výročnej ceny Zlatý biatec 2010 Vo štvrtok 3. marca 2011 v Pálffyho paláci na Zámockej ulici v Bratislave na 224. ...

authorLekari.sk categoryZaujímavosti
Lekarne.sk


Medzi najúspešnejšími sa umiestnil aj Tomislav Jurik, predseda predstavenstva a generálny riaditeľ, UNIPHARMA - 1. slovenská lekárnická akciová spoločnosť, Prievidza. Dostalsa na tretiu pozíciu a stal sa tak jedným zo šiestich domácich laureátov.


Proces nominácií začal 1. apríla a skončil sa 20. novembra. Celkovo prišlo 25 návrhov na nomináciu, z ktorých bolo jedenásť prijatých. Tradičného osobitného neverejného hlasovania sa elektronicky zúčastnilo 226 z 299, t.j. 75,6 % členov klubu a ďalších oslovených osobností z celej SR v období od 6. decembra do 23. decembra 2010. Prví traja nominanti s najvyšším počtom získaných bodov bývajú vyhlásení za laureátov výročnej ceny Zlatý biatec.


Zlatý biatec sa udeľuje od roku 1993. Patrí medzi tradičné internetové ankety NEF Hospodárskeho klubu. Udeľuje sa na základe tajného, resp. neverejného hlasovania členov združenia Neformálne ekonomické fórum Hospodársky klub a ďalších osobností Slovenskej republiky. Tento rok sa na podujatí zúčastnilo 140 členov a hostí.

Štítky :

Najvyšší výnos Dňa narcisov za 28 rokov

Napriek náročnej dobe a neľahkej spoločenskej atmosfére na Slovensku si tradičná zbierka Deň narcisov udržiava priaznivcov, ktorí prispeli spoločne najvyššou čiastkou za celú históriu jej konania. Z výnosu každoročne Liga proti rakovine realizuje bezplatné projekty pre onkologických pacientov a ich blízkych. Aj tento rok i vďaka výnosu zbierky prichádza LPR s novinkou pre pacientov a pokračuje tiež vo svojich aktivitách prevencie pred rakovinou.