lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.


V dňoch 8. – 9. októbra 2021 sa v Bratislave uskutočnia 10. medzinárodné job days lekárstva a zdravia Na akcii sa odborným návštevníkom predstavia top nemocnice a zdravotnícke zariadenia zo Slovenska, Českej republiky, ...

authorLekari.sk dateVloženie/úprava Streda, 06.10.2021 Zobrazené: 753308x categoryZaujímavosti
Lekarne.sk

v dňoch 8. – 9. októbra 2021 sa v Bratislave uskutočnia 10. medzinárodné job days lekárstva a zdravia. Na akcii sa odborným návštevníkom predstavia top nemocnice a zdravotnícke zariadenia zo Slovenska, Českej republiky, Nemecka, Rakúska a jedna nemocnica zo Švajčiarska. Job days cielia na lekárky a lekárov s atestáciou, začínajúcich lekárov, rovnako ako na študentky a študentov lekárskych fakúlt od 3. ročníka vyššie. Job days poskytujú platformu na informovanie sa o ďalšej kariére, možnostiach ďalšieho vzdelávania či dohodnutie odborných praxí a stáží. Na všetko, čo Vás zaujíma, sa budete môcť pýtať priamo zodpovedných manažérov zastúpených nemocníc. Ponúka sa 150 pracovných miest vo všetkých odbornostiach, záujem je takisto o atestované/-ých a vrchné/-ých lekárky/lekárov! Voľné miesta sa týkajú najmä nasledujúcich odborností: anestéziológia, neurológia, vnútorné lekárstvo, všeobecné lekárstvo, lekárstvo pre deti a dorast, ortopédia, úrazová chirurgia, urológia, psychiatria, kardiológia, paliatívna medicína a ďalšie! Akcia je ďalej určená kvalifikovanému ošetrovateľskému personálu! V rámci sprievodného programu prebehne tombola s atraktívnymi finančnými a vecnými cenami.


 


Počas job days budú, samozrejme, dodržiavané všetky aktuálne hygienické a protiepidemické opatrenia. Ako usporiadateľ budeme vyžadovať dôsledné dodržiavanie platných pravidiel, najmä preukázanie očkovania, prekonania choroby alebo predloženie negatívneho testu. Táto povinnosť platí tak pre návštevníkov, ako aj vystavovateľov a pracovníkov usporiadateľa!


 


Usporiadateľ:


Agentúra RTK International


 


Miesto konania:


Hotel Radisson Blu Carlton, Bratislava


Hviezdoslavovo nám. 3


 


Začiatok akcie:


Piatok 8. 10. 2021


11.00 – 17.00 hod.


Sobota 9. 10. 2021


10.00 – 16.00 hod.


 


Vstup zadarmo!ZDROJ: www.agentura-rtk.cz/job-veletrh-lekarstvi-a-zdravi/aktualni-veletrh/

Štítky :

V Ženeve sa začalo 75. Svetové zdravotnícke zhromaždenie

Ženeva 22. mája (TASR) - V Ženeve sa v nedeľu začalo 75. Svetové zdravotnícke zhromaždenie, ktoré je vrcholným rozhodovacím orgánom Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO). Zástupcovia 194 krajín sa majú venovať konfliktu na Ukrajine či novému rozpočtu WHO. TASR správu prevzala od agentúry AFP.