lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.


Vernisáž výstavy telesne postihnutých umelcov vo foyeri MZ SR Minister zdravotníctva Richard Raši otvorí v pondelok (12. apríla 2010) o 12.00 h vo foyeri ...

authorLekari.sk categoryZaujímavosti
Lekarne.sk

Minister zdravotníctva Richard Raši otvorí v pondelok (12. apríla 2010) o 12.00 h vo foyeri ministerstva výstavu telesne postihnutých umelcov. Organizuje ju Združenie zdravotne postihnutých umelcov, ktoré v súčasnosti združuje približne 30 ľudí s rôznym stupňom postihnutia. Ročne pripravujú 4 až 5 výstav svojich diel v rôznych mestách Slovenska, pravidelne v Národnom rehabilitačnom centre v Kováčovej. Na pondelkovej vernisáži bude niekoľko umelcov priamo vytvárať rôzne drevorezbárske, keramické a výtvarné diela, pričom bude možné zoznámiť sa s ich životnými príbehmi. Výstava telesne postihnutých umelcov v priestoroch ministerstva zdravotníctva na Limbovej ulici v Bratislave bude do 23. apríla a je prístupná aj verejnosti.

Štítky :

Teambuildingy v Tatrách

Residence Lesná je skvelé miesto pre teambuildingy a firemné podujatia v úchvatnej prírode a s nadštandardnými službami.