lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.


AVELANE clinic - Klinika plastickej chirurgieKrčméryho 2B, Nitra

Popis kliniky

AVELANE clinic - Klinika plastickej chirurgie

 

Avelane clinic je moderná klinika plastickej chirurgie a laserovej medicíny v Nitre , ktorá sa svojim vybavením a službami radí medzi špičkové pracoviská tohto typu v Európe.

Našou filozofiou je pomáhať našim pacientom a pacientkam riešiť ich zdravotné a estetické problémy, ktoré sú riešiteľné pomocou plastickej chirurgie a laserovej medicíny. Snažíme sa prinášať také riešenia, ktoré dávajú záruku čo najlepšieho výsledku a spokojnosti našich klientov. Tejto filozofii sme podriadili celú existenciu kliniky Avelane od projektu kliniky, cez prístrojové, materiálové a technické vybavenie, až po výber personálu a individuálny prístup k pacientovi. Na našej klinike tak nájdete nielen odpovede na vaše otázky a riešenia vašich problémov, ale v príjemnom prostredí a pod dohľadom skúseného a starostlivého personálu pre vás zákroky nebudú nepríjemným zážitkom.

Na klinike Avelane kladieme veľký dôraz na správnu indikáciu a vhodný výber operácie, pretože vieme, že práve to je kľúčom k dosiahnutiu požadovaného efektu. Moderné technológie, ktoré využívame na našej klinike, na druhej strane skracujú čas zotavenia sa po operáciách, znižujú riziko vzniku pooperačných komplikácií a predlžujú efekt zákrokov. Náš tím plastických chirurgov a korektívnych dermatológov Vám počas úvodných konzultácií vysvetlí postupy jednotlivých zákrokov a vyberie to najvhodnejšie riešenie práve pre Vás tak, aby v čo najväčšej miere spĺňalo vaše očakávania.

Veríme, že informácie na stránke prinesú odpovede na veľkú časť vašich otázok. Ak by ste však potrebovali vedieť viac, obráťte sa na nás a dohodnite si osobnú konzultáciu s lekárom.

MUDr. Daniel Mládek, PhD.
primár plastickej chirurgie

 

Adresa a kontakty

Krčméryho 2B, 949 01 Nitra
Telefón: 037 / 77 22 027
Telefón: 0948 772 202
Web: www.avelane.com
E-mail: avelane@avelane.com

ČO LIEČI HYPERBARICKÝ KYSLÍK ?

Hyperbarickej oxygenoterapii je v posledných rokoch vo svete venovaná veľká pozornosť. Jej použitie je často indikované vtedy, keď už ostatné terapeutické metódy zlyhali. Hyperbarická oxygenoterapia je liečebná metóda, ktorá často prekvapivo rýchlo zlepší vážny zdravotný stav pacientov.