lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.


ISCARE a.s.Šulekova 20, Bratislava

Popis kliniky

ISCARE a.s.

Iscare je prvé súkromné IVF centrum na Slovensku s viac ako 10-ročnou históriou poskytuje všetky možnosti liečby neplodnosti, vrátane najnovších a najmodernejších, hlavne PiGD (predimplantačná genetická diagnostika), IVM (in vitro maturáca oocytov), IVF SOFT a SET (selektívny single embryo transfer) po liečbe v Iscare sa narodilo doteraz najviac detí po IVF na Slovensku.

Spoločnosť Iscare, a.s. bola založená v roku 1999 a svoj prvý zákrok vykonala dňa 18. októbra 1999. Spoločnosť Iscare, a.s. založili poprední slovenskí odborníci v oblasti liečby neplodnosti, v spolupráci so sesterskou spoločnosťou v Prahe, s využitím rozsiahlych skúseností izraelských IVF jednotiek.

Úspešnosť

Iscare zastáva vedúce postavenie v Slovenskej republike medzi jednotkami IVF, pričom sa v centre vykonalo viac ako 3 200 zákrokov, ktoré viedli k narodeniu viac ako 600 novorodencov. Úspešnosť centra je priemerne 41 percent, celosvetový priemer je 32 percent.

Kvalita

Jedným z najvýznamnejších úspechov spoločnosti Iscare, a.s. bolo prijatie medzinárodnej normy ISO 9001:2000 pre certifikát systému riadenia kvality v oblasti zdravotníctva v júli 2003. V máji 2004 a v júni 2005 sme certifikát úspešne obhájili Tento certifikát je dôkazom úsilia spoločnosti Iscare, a.s. zameraného na dosahovanie vynikajúcich výsledkov v oblasti IVF a jej záväzku vôči pacientom. Spoločnosť Iscare, a.s. bolo prvým súkromným zdravotníckym zariadením IVF v Slovenskej republike s certifikátom ISO.V roku 2010 sa stala novou certifikačnou spoločnosťou LL-C (Certification) Slovakia s.r.o., ktorá je špeciálne zameraná na zdravotnícke zariadenia.

 

Ordinačné hodiny:

pondelok - piatok  od 7.00 do 16.00

sobota, nedeľa - objednaní pacienti

Adresa a kontakty

Šulekova 20, 811 06 Bratislava
Telefón: 02 / 5920 7810
Telefón: 0907 533 993
Web: www.iscare.sk
E-mail: iscare@iscare.sk

ČO LIEČI HYPERBARICKÝ KYSLÍK ?

Hyperbarickej oxygenoterapii je v posledných rokoch vo svete venovaná veľká pozornosť. Jej použitie je často indikované vtedy, keď už ostatné terapeutické metódy zlyhali. Hyperbarická oxygenoterapia je liečebná metóda, ktorá často prekvapivo rýchlo zlepší vážny zdravotný stav pacientov.