lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.


Kúpele SliačKúpele Sliač, 962 31 Sliač

Popis

Liečime:

  • choroby obehového ústrojenstva
  • choroby pohybového ústrojenstva
  • ženské ochorenia
  • onkologické ochorenia

Naša voda – náš najvzácnejší poklad

Minerálne pramene sliačskeho žriedla izotermickej teploty 33,3 °C a vysokého obsahu CO2 sú skutočným svetovým unikátom. Sú iba 3 miesta s podobným zložením liečivej vody na celom svete, a to v Argentíne, Austrálii a v Španielsku.

Pre vašu liečbu využívame unikátny prírodný žriedlový plyn ako jediné kúpeľné zariadenie na Slovensku. Žriedlový plyn sa odčerpáva priamo z Kúpeľného prameňa a vďaka vysokému obsahu CO2 a inertných plynov je z pohľadu odbornej lekárskej verejnosti veľmi cenený a jeho vplyv na ľudský organizmus preukázateľne bezkonkurenčný.

 

Pobyty poskytujeme pre pacientov skupiny A, B, tak isto aj pre samoplatcov. V ponuke máme pobyt, Klasik, Relax, Reštart. www.kupelesliac.sk

Adresa a kontakt kúpeľov

Kúpele Sliač, 962 31 Sliač
Telefón: 045/544 3794
Telefón: 0918 828 684, 0917 475 490
Web: www.kupelesliac.sk
E-mail: sales@kupelesliac.sk

Pacienti vyzývajú Ministerstvo zdravotníctva, aby sa zaoberalo nedostatočným počtom kusov inkontinenčných pomôcok

V slovenských lekárňach dlhodobo chýbajú viaceré druhy liekov. Jednou z príčin ich nedostupnosti je aj reexport zo Slovenska z dôvodu ich nízkej ceny. V prípade inkontinenčných zdravotníckych pomôcok sa reexport zatiaľ podarilo zvrátiť, keďže ceny narástli ekvivalentne s infláciou. Pacientom sa však výrazne znížili počty kusov hradených zo zdravotného poistenia. Pacientska organizácia InkoFórum upozorňuje, že dopady pocítia tí najzraniteľnejší, najmä seniori...