lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.


Hyperbarická medicína - špecialistaHyperbarická medicína je lekárský odbor, ktorý sa zaoberá liečbou kyslíkom v pretlaku, tj. v liečebnej barokomore pri inhalácií 100% kyslíku...

Charakteristika odbornosti

Hyperbarická medicína je lekárský odbor, ktorý sa zaoberá liečbou kyslíkom v pretlaku, tj. v liečebnej barokomore pri inhalácií 100% kyslíku. Špecialista v odbore hyperbarickej medicíny a oxygenoterapie pôsobí a úzko spolupracuje s odborníkmi v odbore anesteziológie a resuscitácie, chirurgie, vnútorného lekárstva, neurológie, detského lekárstva, ortopédie, praktického lekárstva pre dospelých.

Návrat na zoznam lekárskych odborností

Zoznam lekárov v tejto odbornosti

Najvyšší výnos Dňa narcisov za 28 rokov

Napriek náročnej dobe a neľahkej spoločenskej atmosfére na Slovensku si tradičná zbierka Deň narcisov udržiava priaznivcov, ktorí prispeli spoločne najvyššou čiastkou za celú históriu jej konania. Z výnosu každoročne Liga proti rakovine realizuje bezplatné projekty pre onkologických pacientov a ich blízkych. Aj tento rok i vďaka výnosu zbierky prichádza LPR s novinkou pre pacientov a pokračuje tiež vo svojich aktivitách prevencie pred rakovinou.