lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.


Odborné časopisy v zdravotníctve

Prinášame Vám prehľad odborných časopisov s lekárskou tématikou.

Lekarne.sk

Urologie pro praxi

Časopis Urologie pro praxi je vydáván ve spolupráci se Sdružením ambulantních urologů.
Vydavateľ: www.solen.sk

Lekarne.sk

PSYCHIATRIA PRE PRAX

Prináša najnovšie prehľadné a praktické poznatky z oblasti diagnostiky a liečby predovšetkým psychiatrických ochorení, ale i chorôb súvisiacich s psychiatriou. Zároveň ponúka žiadané príspevky z praxe vo forme kazuistík, či prostredníctvom informácií z pracovísk.
Vydavateľ: www.solen.sk

Lekarne.sk

PEDIATRIA PRE PRAX

Časopis prináša prakticky podané informácie z oblasti pediatrie s dôrazom na využiteľnosť informácií, predovšetkým v ambulantnej praxi. Formou prehľadných článkov predkladá najnovšie poznatky predovšetkým z oblasti diagnostiky a liečby chorôb detského veku.
Vydavateľ: www.solen.sk

Lekarne.sk

Endoskopie

Prestižní a vysoce hodnocený časopis Endoskopie završuje druhou desítku své existence. Záměrem vydavatele je rozšiřovat vynikající pověst časopisu nejen v Čechách a na Slovensku, ale prostřednictvím mezinárodních databází i ve světě.
Vydavateľ: www.solen.sk

Lekarne.sk

Praktické lékárenství

Časopis je vydáván ve spolupráci s Českou farmaceutickou společností ČLS JEP
Vydavateľ: www.solen.sk

Lekarne.sk

Paliatívna medicína a liečba bolesti

Jediný slovenský odborný časopis s kombinovaným zameraním na paliatívnu problematiku a liečbu bolesti. Časopis je recenzovaný, venuje sa podpore a terapii nevyliečiteľne chorých pacientov vrátane psychologickej podpory a ošetrovateľstva.
Vydavateľ: www.solen.sk

Lekarne.sk

ONKOLÓGIA

Prináša najnovšie prehľadné a praktické poznatky z oblasti diagnostiky a liečby predovšetkým onkologických ochorení, ale i chorôb súvisiacich s onkológiou. Zároveň ponúka žiadané príspevky z praxe vo forme kazuistík, či prostredníctvom informácií z pracovísk.
Vydavateľ: www.solen.sk

Lekarne.sk

NEUROLÓGIA PRE PRAX

Časopis prináša formou prehľadných článkov najnovšie poznatky predovšetkým z oblasti diagnostiky a liečby neurologických ochorení. Je možné stretnúť sa s problematikou týkajúcou sa neurológie, ale pohľadom odborníka z inej oblasti medicíny.
Vydavateľ: www.solen.sk

Lekarne.sk

Klinická farmakologie a farmacie

CÍLOVÁ SKUPINA, farmakologové, ostatní obory dle hlavního tématu
Vydavateľ: www.solen.sk

Lekarne.sk

Intervenční a akutní kardiologie

Časopis publikuje původní sdělení, přehledné články, kazuistiky, zkrácené obrazové kazuistiky s krátkým popisem zajímavých nálezů získaných některými zobrazovacími metodami, nové trendy ve farmakoterapii, diskuzní příspěvky k publikovaným článkům nebo k aktuálním problémům v oblasti intervenční a akutní kardiologie, elektro­fyziologie nebo v oblastech souvisejících s hlavním zaměřením časopisu.
Vydavateľ: www.solen.sk

Ako posilniť imunitu?Je to jednoduchšie, ako by ste si mysleli!

Imunita je pre každého človeka mimoriadne dôležitá. Pri jej nedostatku sa totiž zvyšuje riziko vzniku ochorení rôzneho druhu. Ak túžite mať imunitu neustále posilnenú, prihliadajte na tieto tipy!