lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.


Odborné časopisy v zdravotníctve

Prinášame Vám prehľad odborných časopisov s lekárskou tématikou.

Lekarne.sk

Urologie pro praxi

Časopis Urologie pro praxi je vydáván ve spolupráci se Sdružením ambulantních urologů.
Vydavateľ: www.solen.sk

Lekarne.sk

PSYCHIATRIA PRE PRAX

Prináša najnovšie prehľadné a praktické poznatky z oblasti diagnostiky a liečby predovšetkým psychiatrických ochorení, ale i chorôb súvisiacich s psychiatriou. Zároveň ponúka žiadané príspevky z praxe vo forme kazuistík, či prostredníctvom informácií z pracovísk.
Vydavateľ: www.solen.sk

Lekarne.sk

PEDIATRIA PRE PRAX

Časopis prináša prakticky podané informácie z oblasti pediatrie s dôrazom na využiteľnosť informácií, predovšetkým v ambulantnej praxi. Formou prehľadných článkov predkladá najnovšie poznatky predovšetkým z oblasti diagnostiky a liečby chorôb detského veku.
Vydavateľ: www.solen.sk

Lekarne.sk

Endoskopie

Prestižní a vysoce hodnocený časopis Endoskopie završuje druhou desítku své existence. Záměrem vydavatele je rozšiřovat vynikající pověst časopisu nejen v Čechách a na Slovensku, ale prostřednictvím mezinárodních databází i ve světě.
Vydavateľ: www.solen.sk

Lekarne.sk

Praktické lékárenství

Časopis je vydáván ve spolupráci s Českou farmaceutickou společností ČLS JEP
Vydavateľ: www.solen.sk

Lekarne.sk

Paliatívna medicína a liečba bolesti

Jediný slovenský odborný časopis s kombinovaným zameraním na paliatívnu problematiku a liečbu bolesti. Časopis je recenzovaný, venuje sa podpore a terapii nevyliečiteľne chorých pacientov vrátane psychologickej podpory a ošetrovateľstva.
Vydavateľ: www.solen.sk

Lekarne.sk

ONKOLÓGIA

Prináša najnovšie prehľadné a praktické poznatky z oblasti diagnostiky a liečby predovšetkým onkologických ochorení, ale i chorôb súvisiacich s onkológiou. Zároveň ponúka žiadané príspevky z praxe vo forme kazuistík, či prostredníctvom informácií z pracovísk.
Vydavateľ: www.solen.sk

Lekarne.sk

NEUROLÓGIA PRE PRAX

Časopis prináša formou prehľadných článkov najnovšie poznatky predovšetkým z oblasti diagnostiky a liečby neurologických ochorení. Je možné stretnúť sa s problematikou týkajúcou sa neurológie, ale pohľadom odborníka z inej oblasti medicíny.
Vydavateľ: www.solen.sk

Lekarne.sk

Klinická farmakologie a farmacie

CÍLOVÁ SKUPINA, farmakologové, ostatní obory dle hlavního tématu
Vydavateľ: www.solen.sk

Lekarne.sk

Intervenční a akutní kardiologie

Časopis publikuje původní sdělení, přehledné články, kazuistiky, zkrácené obrazové kazuistiky s krátkým popisem zajímavých nálezů získaných některými zobrazovacími metodami, nové trendy ve farmakoterapii, diskuzní příspěvky k publikovaným článkům nebo k aktuálním problémům v oblasti intervenční a akutní kardiologie, elektro­fyziologie nebo v oblastech souvisejících s hlavním zaměřením časopisu.
Vydavateľ: www.solen.sk

Najvyšší výnos Dňa narcisov za 28 rokov

Napriek náročnej dobe a neľahkej spoločenskej atmosfére na Slovensku si tradičná zbierka Deň narcisov udržiava priaznivcov, ktorí prispeli spoločne najvyššou čiastkou za celú históriu jej konania. Z výnosu každoročne Liga proti rakovine realizuje bezplatné projekty pre onkologických pacientov a ich blízkych. Aj tento rok i vďaka výnosu zbierky prichádza LPR s novinkou pre pacientov a pokračuje tiež vo svojich aktivitách prevencie pred rakovinou.