Lekár so špecializáciou (internista)JESENIUS SAMARIA, s.r.o., Šamorín

Lekár so špecializáciou (internista)

Počet prezretí inzerátu: 124x

Pozícia: Lekár so špecializáciou (internista)
Miesto práce: Šamorín
Firma: JESENIUS SAMARIA, s.r.o.

Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiacZákladná mzda, konečná výška mzdy závisí od znalostí a dĺžky praxe uchádzača a bude dohodnutá na osobnom stretnutí.

Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
-poskytovanie ambulantnej zdravotnej starostlivosti v odboroch vnútorného lekárstva a gastroenterológie.
Zamestnanecké výhody, benefity
1. možnosť práce na plný ALEBO skrátený úväzok - podľa preferencií kandidáta
2. dátum nástupu dohodou

Požiadavky na zamestnanca
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Vzdelanie v odbore
Lekár, doktor

Inzerujúca spoločnosť
Stručná charakteristika spoločnosti
Poliklinika s ambulanciami : interná, diabetologia, gastroenterologia, kardiológia, endokrinologia, FRO, RTG
Počet zamestnancov
10-19 zamestnancov

Kontakt
Kontaktná osoba: MUDr. Michal Szalay
Tel.: +421917950969

Informácie:
JESENIUS SAMARIA, s.r.o.
Pomlejská cesta 3012/78B, 931 01 Šamorín
IČO: 36 242 187
DIČ / IČ DPH: 2021573224
Tel.: +421 917 950 969
Web:
E-mail: info.jeseniussamaria@gmail.com????

Varovný signál cievnej mozgovej príhody - Tranzitórny ischemický atak

Cievna mozgová príhoda patrí medzi najzávažnejšie ochorenia, ktoré môžu postihnúť ľudský organizmus. Každoročne na Slovensku postihne približne 17 000 ľudí, pričom výrazne ovplyvňuje kvalitu ich života.