lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.

Ústav na výkon trestu odňatia slobody Želiezovce príjme sestruÚstav na výkon trestu odňatia slobody Želiezovce, Ústav na výkon trestu odňatia slobody Želiezovce, Veľký Dvor č. 12, 937 01 Želiezovce

Ústav na výkon trestu odňatia slobody Želiezovce príjme sestru

Počet prezretí inzerátu: 37x

Pozícia: Zdravotná sestra
Miesto práce: Ústav na výkon trestu odňatia slobody Želiezovce, Veľký Dvor č. 12, 937 01 Želiezovce
Firma: Ústav na výkon trestu odňatia slobody Želiezovce

Miesto práce:

Ústav na výkon trestu odňatia slobody Želiezovce, Veľký Dvor č. 12, 937 01  Želiezovce

Ponúkaný plat (brutto):

V zmysle zákona č. 73/1998 Z.z. o štátnej službe príslušníkov Policajného zboru, Slovenskej informačnej služby, Zboru väzenskej a justičnej stráže Slovenskej republiky a Železničnej polície v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon č. 73/1998 Z.z.“) – platová trieda 4 – plat od 1709,50,-€ (podľa dĺžky odbornej praxe)

Termín nástupu:

po absolvovaní prijímacieho konania

Druh pracovného pomeru:

služobný pomer (príslušník Zboru väzenskej a justičnej stráže) v zmysle zákona č. 73/1998 Z.z.

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Samostatne vykonáva odbornú službu v oblasti ošetrovateľskej činnosti vo všeobecnej, zubnej, psychiatrickej ambulancii a ambulancii vnútorného lekárstva zdravotníckeho zariadenia ústavu.

Iné výhody
výhodný systém sociálneho zabezpečenia, poskytovanie platenej rehabilitácia 2 týždne, finančný postup, dovolenka 7 týždňov bez ohľadu na vek, stravovanie vo vlastnom stravovacom zariadení, rekreačná starostlivosť

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou, vysokoškolské I. stupňa resp. II. stupňa
Odborná spôsobilosť a špecializácia v odbore § 11 ods. 1, 2 a § 12 ods. 2 a prílohy č.3 časť D písm. a) a písm. b) nariadenia vlády SR č. 296/2010 Z.z. o odbornej spôsobilosti na výkon zdravotníckeho povolania

Požiadavky na uchádzača
Bezúhonnosť, spoľahlivosť, zdravotná, telesná a duševná spôsobilosť na výkon služby, ovládanie štátneho jazyka, trvalý pobyt na území Slovenskej republiky, spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu, apolitickosť, zákaz inej zárobkovej činnosti ku dňu prijatia

Informácie o výberovom konaní
žiadosť a životopis zasielať kontaktnej osobe v Ústave na výkon trestu odňatia Želiezovce

Ing. Gabriela Janková – gabriela.jankova@zvjs.sk, Telefón: +421/36/2832160
Adresa: Ústav na výkon trestu odňatia slobody Želiezovce, Veľký Dvor č. 12, 937 01  Želiezovce

Informácie:
Ústav na výkon trestu odňatia slobody Želiezovce
Veľký Dvor č. 12, 937 01 Želiezovce
IČO: 00738298
DIČ / IČ DPH: 2021025259
Tel.: 036/ 2832160
Web:
E-mail: gabriela.jankova@zvjs.sk

NA KOHO MYSLÍŠ, KEĎ SI PRIPÍNAŠ NARCIS? Deň narcisov 2024

Liga proti rakovine pomáha na Slovensku onkologickým pacientom a ich blízkym už 34 rokov a to aj vďaka známej zbierke Deň narcisov. Jej 28. ročník sa bude v uliciach našich miest a obcí konať 18. apríla...