lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.


CLINICA ORTHOPEDICANevädzova 6, Bratislava

Popis kliniky

CLINICA ORTHOPEDICA

Sme prvá špecializovaná nemocnica v odbore ortopédia na Slovensku. Zameriavame sa na diagnostiku a chirurgické riešenia širokej skupiny ortopedických ochorení. Poskytujeme nadštandardnú odbornú starostlivosť pre liečbu celého radu ortopedických ochorení od deformít končatín, cez športové úrazy, ochorenia kĺbov, väzov, meniskov a chrupaviek aż po náhrady umelým kĺbom.
 Naši odborníci sú v centre celosvetového ortopedického diania a vzdelávania. Je samozrejmosťou, že sa zúčastňujú najdôležitejších a najprestížnejších európskych, ale aj svetových kongresov. Sledujeme najnovšie svetové trendy a aplikujeme ich pri operáciách, ale aj v použití špeciálneho zdravotného materiálu
Kvalitná sála a operatéri
Starostlivosť poskytujeme v nadštandardne vybavených priestoroch s najkvalitnejšou supersterilnou operačnou sálou, ktorá dosahuje najvyšší možný stupeň sterility v SR, najmodernejším prístrojovým vybavením a s garanciou najlepších špecialistov vo svojich odboroch zo Slovenska a Západnej Európy. Sme referenčným pracoviskom pre jednu z popredných amerických medicínskych firiem na operačnú techniku a takisto pre poprednú európsku firmu zaoberajúcu sa liečbou ochorení chrupavky.

VÝHODY :

1/ možnosť výberu svojho operatéra,

2/ na operáciu netreba čakať,

3/ operácia prebieha v sále s najvyšším stupňom sterility v SR,

4/ Váš nadštandart je pre nás štandartom,

5/ Vaša spokojnosť je garancia nášho úspechu,

6/ možnosť parkovania,

7/ bezbariérový prístup.

 

Ordinačné hodiny:

pondelok : 8.00 - 18.00

utorok :     8.00 - 15.30

streda :     8.00  - 15.30

štvrtok :     8.00 - 18.00

piatok :      8.00 - 12.00

 

Adresa a kontakty

Nevädzova 6, 821 01 Bratislava
Telefón: 02 / 555 66 021, fax: 02 / 692 166 021
Telefón: 0917 620 620, 0907 660 647
Web: www.clinicaorthopedica.sk
E-mail: ortoped@ortoped.sk

Ako posilniť imunitu?Je to jednoduchšie, ako by ste si mysleli!

Imunita je pre každého človeka mimoriadne dôležitá. Pri jej nedostatku sa totiž zvyšuje riziko vzniku ochorení rôzneho druhu. Ak túžite mať imunitu neustále posilnenú, prihliadajte na tieto tipy!