lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.


CLINICA ORTHOPEDICANevädzova 6, Bratislava

Popis kliniky

CLINICA ORTHOPEDICA

Sme prvá špecializovaná nemocnica v odbore ortopédia na Slovensku. Zameriavame sa na diagnostiku a chirurgické riešenia širokej skupiny ortopedických ochorení. Poskytujeme nadštandardnú odbornú starostlivosť pre liečbu celého radu ortopedických ochorení od deformít končatín, cez športové úrazy, ochorenia kĺbov, väzov, meniskov a chrupaviek aż po náhrady umelým kĺbom.
 Naši odborníci sú v centre celosvetového ortopedického diania a vzdelávania. Je samozrejmosťou, že sa zúčastňujú najdôležitejších a najprestížnejších európskych, ale aj svetových kongresov. Sledujeme najnovšie svetové trendy a aplikujeme ich pri operáciách, ale aj v použití špeciálneho zdravotného materiálu
Kvalitná sála a operatéri
Starostlivosť poskytujeme v nadštandardne vybavených priestoroch s najkvalitnejšou supersterilnou operačnou sálou, ktorá dosahuje najvyšší možný stupeň sterility v SR, najmodernejším prístrojovým vybavením a s garanciou najlepších špecialistov vo svojich odboroch zo Slovenska a Západnej Európy. Sme referenčným pracoviskom pre jednu z popredných amerických medicínskych firiem na operačnú techniku a takisto pre poprednú európsku firmu zaoberajúcu sa liečbou ochorení chrupavky.

VÝHODY :

1/ možnosť výberu svojho operatéra,

2/ na operáciu netreba čakať,

3/ operácia prebieha v sále s najvyšším stupňom sterility v SR,

4/ Váš nadštandart je pre nás štandartom,

5/ Vaša spokojnosť je garancia nášho úspechu,

6/ možnosť parkovania,

7/ bezbariérový prístup.

 

Ordinačné hodiny:

pondelok : 8.00 - 18.00

utorok :     8.00 - 15.30

streda :     8.00  - 15.30

štvrtok :     8.00 - 18.00

piatok :      8.00 - 12.00

 

Adresa a kontakty

Nevädzova 6, 821 01 Bratislava
Telefón: 02 / 555 66 021, fax: 02 / 692 166 021
Telefón: 0917 620 620, 0907 660 647
Web: www.clinicaorthopedica.sk
E-mail: ortoped@ortoped.sk

Príprava na zrelý vek

,,Aj my ako Lekari.sk sme sa zapojili do kampane Príprava na zrelý vek. Nájdete v nej vstup od krajskej odborníčky MZ SR pre psychiatriu MUDr. Dagmar Breznoščákovej PhD., článok o tom ako živé probiotiká pomáhajú pri zápalových ochoreniach čriev, či rozhovor s Kvetkou Horváthovou o jej rituáloch pre zdravia, a ďalšie zaujímavé témy.“